Etiketler

Başkan Akgün’den “Mevlid Kandili” ile ilgili basın açıklaması.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı M.AKGÜN, Mevlit Kandili münasebetiyle bir tebrik mesajı yayımladı. “Rahmet peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.)’in doğumunun geçmişte olduğu gibi bugün de zulüm ve haksızlığın son bulmasına vesile olmasını niyaz ediyoruz.” diyen Akgün;

Başkan Akgün’den “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Akgün, “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

MHP Elazığ İl Eski Başkanı Oğuzhan Demir’den Basın Açıklaması.

MHP Elazığ İl Eski Başkanı, Elazığ MHP 27. Dönem Genel Seçimleri Elazığ 1. Sıra  Milletvekili Adayı​​​​​​​,  Oğuzhan Demir, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi ile ilgili  Basın Açıklaması yayınladı.

Türk Ocaklarından Çocuk İstismarı Hakkında Basın Açıklaması.

Türkiye’de son yıllarda sayısı giderek artan kayıp çocuk vakaları ne yazık ki çocuk istismarının, pedofilinin insanlık dışı ve karanlık yüzünün varlığını da ortaya çıkarmaktadır.

MHP Genel Başkanı BAHÇELİ’nin, “Tekirdağ Çorlu’da Meydana Gelen Tren Kazasıyla” basın açıklaması.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, “Tekirdağ Çorlu’da Meydana Gelen Tren Kazasıyla” ilgili yaptıkları basın açıklaması. yayınladı.

Başkan Demir’den Basın Açıklaması.

MHP İl Başkanı Demir, 6 Nisan 2018 Cuma günü yapılan Elazığ Belediye Meclis toplantısı ile ilgi kamu oyuna açıklama yaptı.

Başkan Akgün’den “Zeytin Dalı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması.

“Zeytin Dalı Harekatıyla” küresel ezber bozulmuştur. Türk Milletinin varlığına, birliğine ve bekasına göz diken odaklarla, tarihi bir hesaplaşma süreci tazelenmiştir.

MEB'DEN BASIN AÇIKLAMASI

Son günlerde kamuoyunu meşgul eden ilahiyat fakültesi mezunlarının din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak atanabilmesine ilişkin basın açıklaması.

MEB'den Basın Açıklaması.

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılan 2. dönem merkezi ortak sınavlarına ilişkin basın açıklaması

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Genel Başkanı Metin AKGÜN’den basın açıklaması.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği ve Harput Sancak Haber ailesi adına; ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözüm sürecine, toplumun bütününü kucaklayan, somut ve zengin çözüm seçenekleri sunan, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü en içten duygularımla kutluyorum.

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şube Başkanı Recep KOCA'nın G20 Basın Açıklaması.

Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak Antalya'mızda yapılacak G-20 zirvesinin başta Suriye olmak üzere, ülkemize, bölgemize ve insanlığa yeni zararlar, kan ve gözyaşı getireceğinden endişe ediyoruz.

Ülkücü İşçiler Elazığ İl Teşkilatı Alparslan Türkeş İle İlgili Basın Açıklaması‏

BASIN AÇIKLAMASI.... Ülkücü İşçiler Derneği ELAZIĞ il başkanı MESUT TUNÇ "Türklük âleminin başbuğu büyük devlet adamı merhum Alparslan Türkeş, ırkçılığı reddeden, ülkesini seven bir Türk milliyetçisiydi" dedi.