Etiketler

ÇOCUKLAR İÇİN GÖKTÜRKLER HİKAYE SETİ

Eğitimci yazar Gazi Karabulut’un ilkokullar için hazırladığı GÖKTÜRKLER hikaye seti model yayınları tarafından çıkarıldı.

ANAOKULUNA GİDEMEYEN ÇOCUKLARA YAZ AYLARINDA EĞİTİM İMKÂNI

Millî Eğitim Bakanlığınca, okul öncesi eğitimi hiç almamış çocuklar için Temmuz ve Ağustos´ta iki aylık yoğunlaştırılmış ücretsiz anaokulu eğitimleri düzenlenecek.

OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Şehrin merkezinin yanı sıra ilçelere de katkı sunan Elazığ Belediyesi güzel bir projeyi daha hayata geçirdi. Göreve geldiği günden bugüne alt yapıdan ulaşıma, peyzaj alanlarından sosyal yaşam merkezlerine kadar birçok hizmeti sunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 10 ilçedeki 86 okulda eğitim gören çocuklar için spor malzemesi desteğinde bulundu.

Adem İkinci Yaz Kampı Etkinliklerle Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi'nin çocuklar için düzenlediği ikinci yaz kampı çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

ÇOCUKLAR ÖĞRENİRKEN EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi'nin çocuklar için düzenlediği yaz kampı eğitimleri devam ediyor.

İlim Yayma Cemiyetinden Yetim Çocuklar İçin Etkinlik

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi Yetim Komisyonu tarafından düzenlenen bir programla yetim çocuklar lunaparkta gönüllerince eğlendiler.

Elazığ Ramazanı Bir Başka Yaşıyor

Elazığ Belediyesi tarafından Kültür Park ve Harput'ta düzenlenen Ramazan etkinlikleri vatandaşlar ve özellikle çocuklar için vazgeçilmez oldu