Etiketler

ŞERİFOĞULLARI: "KENT KÖY PROJEMİZLE ÇOCUKLARIMIZ ŞEHİR MERKEZİNDE DOĞAYLA BULUŞACAK"

Elazığ Belediyesi, daha mutlu nesiller yetişmesi amacıyla, çocukların doğal yaşamı tanıma fırsatı yakalayacakları Kent-Köy Projesi’ni hayata geçiriyor. İhalesi yapılan Kent Köy Projesinin Elazığ adına önemli olduğunu belirterek, "Projeyle çocuklarımızı şehrin merkezinde doğayla buluşturacağız" dedi.

ŞERİFOĞULLARI: TURİZME DEĞER KATACAK

ŞERİFOĞULLARI TURİZME DEĞER KATACAK Elazığ’ın tarihi ve turistik yerleşim alanı Harput’a Cam Seyir Terası yapılacak. Balakgazi Parkı üzerine inşa edilecek cam seyir terası, sunacağı eşsiz görsel şölen ile şehrin turizmine değer katacak. Elazığ Belediyesi, projenin yapım işi için 18 Ekim 2019 tarihinde ihale yapacak.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ŞEHİR TURU

Elazığ Belediyesi, ülkenin dört bir yanından gelerek Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim hayatına başlayan öğrencilere yönelik şehir turu düzenledi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ 41 METRUK BİNAYI YIKACAK

Elazığ Belediyesi, halkın can ve mal güvenliği için tehdit oluşturan, kent estetiğini bozan ve çevresel kirlilik oluşturan 41 metruk binanın yıkımını gerçekleştirecek.

BELEDİYEDEN YATIRIM PROJELERİNE START

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçim öncesi vaatleri arasında yer alan istihdam ve yatırıma yönelik şehre önemli katma değer sağlayacak mega projeleri arasında yer alan Mobilyacılar Sitesi, İnşaat Malzemecileri Sitesi ve Gıda Toptancıları Sitesi ile ilgili olarak çalışmalara start verdi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

Elazığ Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde bir bayram yaşamaları için bayram öncesi gerekli hazırlıkları tamamlarken, bayram süresince de nöbetçi birimleriyle kesintisiz hizmet sunacak.

Elazığ'da Kurban Satış Ve Kesim Yerleri Belirlendi

Elazığ Belediyesi, Kurban Bayramına sayılı günler kala vatandaşların hijyenik bir ortamda kesim yapabilmelerini sağlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ'NDEN DOLANDIRICILIĞA KARŞI UYARI

Elazığ Belediyesi, son günlerde artan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

BELEDİYEDEN SPORCULARA KÜRSÜBAŞI PROGRAMI

Elazığ Belediyesi, bu yıl ilimizde gerçekleşecek Okul Sporları Güreş Gençler A Türkiye Şampiyonasına katılmak üzere şehrimize gelen sporcu ve teknik heyeti belediyede ağırlayarak kendilerine ‘Kürsübaşı’ programı düzenledi. Programa 62 il ve KKTC'den gelen toplam 424 sporcu ve antrenör katıldı.

BAYRAM HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Elazığ Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla bir dizi düzenlemeyi hayata geçirdi. Üç günlük bayram süresince ulaşım hizmetleri ücretsiz sunulacak.

İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi, halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek ve haşerelere yönelik ilaçlama çalışmalarını şehrin dört bir yanında sürdürüyor.

BELEDİYE EKİPLERİ KAR TEMİZLEME ÇALIŞMAŞARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi, geç saatlerde etkili olmaya başlayan kar yağışının ardından, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, kar yağışının başladığı andan itibaren ana arterler, toplu taşıma güzergahları ve hastaneler başta olmak üzere şehir genelinde kar temizleme ve küreme çalışmalarını sürdürüyor.

Yazar Serhat Yabancı, Hemşehrileriyle Buluştu

Elazığ Belediyesi, aile kurumunda daha sağlıklı ilişkiler oluşturulabilmesi ve ailede doğru yöntemlerle çocuk yetiştirilebilmesi için bilinçlendirme seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

YAZAR SERHAT YABANCI ELAZIĞLILARLA BULUŞACAK

Elazığ Belediyesi, toplumun sağlıklı aile ilişkileri oluşturabilme ve doğru yöntemlerle çocuk yetiştirebilme konularında bilinçlendirilmesi için farklı alanlarda gerçekleştirdiği konferans ve söyleşi etkinliklerini sürdürüyor.

KURUM HEKİMLİĞİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi, hizmet binasında sürdürülen kurum hekimliği belediye çalışanlarına en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

ELAZIĞ İŞ VE İSTİHDAM FUARI’NA YOĞUN İLGİ

Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası, İş Kur ile Gelecek Fuarcılık tarafından işverenlerin kalifiye eleman teminine yardımcı olmak, gençlerin iş hayatında yer almalarını sağlamak ve girişimcilik ruhunu arttırmak amacıyla gerçekleştirilen “Elazığ 1. İş ve İstihdam Fuarı” yoğun ilgi gördü.

ELAZIĞ 1. İŞ VE İSTİHDAM FUARI AÇILDI

Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası, İş-Kur ve Gelecek Fuarcılık tarafından işverenlerin kalifiye eleman teminine yardımcı olmak, gençlerin iş hayatında yer almalarını sağlamak ve girişimcilik ruhunu arttırmak amacıyla “Elazığ 1. İş ve İstihdam Fuarı” düzenlenen törenle açıldı.

29 OKULA HALI SAHA

Elazığ Belediyesi, rutin belediyecilik hizmetleri yanında eğitim - öğretim kurumlarına ve öğrencilere yönelik hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

DOĞUKENT MAHALLESİ’NDE HUMMALI TEMİZLİK

Elazığ Belediyesi, daha temiz bir Elâzığ için mahalle muhtarlarıyla koordineli bir şekilde yürüttüğü kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

HARPUT MÜZİĞİ KONSERİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Elazığ Belediyesi, Türk Musiki Federasyonu ile Elazığ Kültür ve Musiki Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği "Babalar Oğullar Ustalar Çıraklar Harput Müziği Konseri” hemşerilerimizden büyük ilgi gördü.

BABALAR OĞULLAR USTALAR ÇIRAKLAR KONSERİ’NE DAVETLİSİNİZ

Elazığ Belediyesi, Türk Musikisi Federasyonu ve Elazığ Kültür ve Musiki Derneği tarafından “Babalar Oğullar Ustalar Çıraklar Harput Müziği Konseri” düzenlenecek.

Başkan Uzun’dan: 1.Elazığ İş ve İstihdam Fuarı ile Alakalı Açıklama

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Elazığ Belediyesi, İş-Kur ve Gelecek Fuarcılık tarafından organize edilen İş ve İstihdam Fuarı ile alakalı açıklamada bulundu.

MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ'NDE KÖŞE BUCAK TEMİZLİK

Elazığ Belediyesi, hemşerilerimize daha iyi bir kent yaşamı sunabilmek için şehir genelindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra, her hafta salı ve perşembe günü olmak üzere iki farklı mahallede kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

ÇİM EKİM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Elazığ Belediyesi, son teknoloji sistem olan hydroseeding yöntemi ile çimlendirme çalışmalarına devam ediyor.

ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Şehrimizin gelişip güzelleşmesi adına çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, alt yapısı yenilenen kaldırım ve tretuarlarıyla yeni bir görünüme kavuşan Şehit İlhanlar Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarına başladı.

Elazıg Beledıyesı Uyardı

Elazığ Belediyesi, başkan ve başkan yardımcılarının adı kullanılarak bağış adı altında para toplayanlara karşı vatandaşları uyardı.

Başkan Yanılmaz: “Asfalt Serim Çalışmaları Sürüyor”

Elazığ Belediyesi, şehrin ana arterlerinden olan ve birçok güzergâhı birbirine bağlayan İmam Efendi Bulvarı üst geçidinde asfalt serim çalışması gerçekleştirdi. 

BAŞKAN YANILMAZ’IN HİCRİ YILBAŞI MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Muharrem ayı ve hicri yılbaşı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Su Dolum Gişeleri Arefe Günü ve Bayramda Açık

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha huzurlu bir Kurban Bayramı idrak edebilmesi için, çalışmalarını arefe günü ve bayram tatilinde de devam ettirecek.

Elazığ Belediyesinden Arsa Satışı

Elazığ Belediyesi, şehrin değişik bölgelerinde olan değişik metrekarelerdeki 14 adet arsayı ihale ile satışa sundu.