Diğer

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Olağan Genel Kurul Duyurusu Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Olağan Genel Kurul Duyurusu
Büyükşehir Belediyesi'nden yoğun asfalt mesaisi Büyükşehir Belediyesi’nden yoğun asfalt mesaisi
Elazığ 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı Elazığ 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı
Zafer Kardeşlerin Acı Günü Zafer Kardeşlerin Acı Günü
Balık, Anadolu'da 5 bin yıllık tarihe sahip Balık, Anadolu’da 5 bin yıllık tarihe sahip
Çocuklar, Bayram  Şekerleriniz Belediyeden Çocuklar, Bayram Şekerleriniz Belediyeden
Elazığ Belediyesi'nden Oryantasyon Eğitimi Elazığ Belediyesi’nden Oryantasyon Eğitimi
Pediyatri Okulu Projesinin 13. Sınıfı Açıldı Pediyatri Okulu Projesinin 13. Sınıfı Açıldı
Eski Valisi Kadıoğlu, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Eski Valisi Kadıoğlu, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti
Çanakkale Gezisine Giden Öğrenciler Döndü Çanakkale Gezisine Giden Öğrenciler Döndü
Vali Toprak, Malatya Adına, Markasına Ve Tanıtımına Önemli Katkılar Sağlıyor Vali Toprak, Malatya Adına, Markasına Ve Tanıtımına Önemli Katkılar Sağlıyor
Otizm'in Farkında Mısın? Otizm'in Farkında Mısın?
Başkan Yanılmaz  Ataşehir Mahallesi'nde Başkan Yanılmaz Ataşehir Mahallesi'nde
Baskilliler Derneğinden Vali Zorluoğlu'na Ziyaret Baskilliler Derneğinden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret
Birbirimizin Değerini Anlamak İçin Geç Kalmayalım Birbirimizin Değerini Anlamak İçin Geç Kalmayalım
MÜSİAD Üyelerine KOSGEB Destekleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı MÜSİAD Üyelerine KOSGEB Destekleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
VALİ TOPRAK, TÜM MAĞDURLARIN SESİNİ DUYMAK BİZİM GÖREVİMİZ VALİ TOPRAK, TÜM MAĞDURLARIN SESİNİ DUYMAK BİZİM GÖREVİMİZ
Türkiye Belediyeler ve Yerel Hizmet İşçileri Sendikası İl Başkanı MESUT TUNÇ, Asgari Ücret açıklaması münasebetiyle yazılı basın acıkması yayımladı. Türkiye Belediyeler ve Yerel Hizmet İşçileri Sendikası İl Başkanı MESUT TUNÇ, Asgari Ücret açıklaması münasebetiyle yazılı basın acıkması yayımladı.
Belediye Hava Kirliliğini Önlemek Amacıyla Vatandaşları Bilgilendirdi Belediye Hava Kirliliğini Önlemek Amacıyla Vatandaşları Bilgilendirdi
Diğer Haberleri

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Olağan Genel Kurul Duyurusu

16/06/2018 Cumartesi günü saat: 15,00’de Nail Bey Mah. Yenice Sok. Sağmanlar Ap. No:11 sayılı adreste, aşağıdaki gündem maddelerine göre olağan genel kurul toplantısının yapılmasına, çoğunluğun sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 23/06/2018 tarihinde aynı yer ve aynı saatte yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Büyükşehir Belediyesi’nden yoğun asfalt mesaisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kurucuova ve Reşadiye mahallelerinde 8 kilometre asfalt çalışması yaptı.

Elazığ 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı

15 Temmuz 2016 tarihinde anayasayla kurulan hür demokrasi düzenini ve temel hak ve hüriyetlerini ortadan kaldırmaya yönelik menfur kanlı darbe girişiminin 1. yıl dönümü münasebetiyle ilimizde düzenlenecek olan etkinlikler kapsamında ilgili kurumlarla 06.07.2017 tarihinde saat 11.00'da valilik toplantı salonunda yapılan toplantı sonucu 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programının aşağıdaki gibi olması kararlaştırılmıştır.

Zafer Kardeşlerin Acı Günü

Radyozafer Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zafer, Mehmet Zafer ve Ali Zafer kardeşlerin babaları Muhittin Zafer 78 yaşında hayatını kaybetti.

Balık, Anadolu’da 5 bin yıllık tarihe sahip

Her yönüyle zengin bir besin kaynağı olan balık, bilinenin aksine Anadolu uygarlıklarının ve Türkler geldikten sonra Türk medeniyetlerinin değişmez bir besin kaynağı olarak sofraların hep baş tacı olmuş.

Çocuklar, Bayram Şekerleriniz Belediyeden

Elazığ Belediyesi tarafından, Ramazan Bayramı dolayısıyla 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda çocukların vazgeçilmezi olan şeker toplama geleneğini devam ettirmek ve çocukları sevindirmek için şeker ikram standı kuruldu.

Elazığ Belediyesi’nden Oryantasyon Eğitimi

İşkur tarafından Elazığ Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere istihdam edilen personele yönelik kurum içi oryantasyon eğitimleri devam ediyor.

Pediyatri Okulu Projesinin 13. Sınıfı Açıldı

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı bünyesinde çalışmalarını yürüten Pediyatri Okulu 13. Sınıf Açıldı.

Eski Valisi Kadıoğlu, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Malatya eski Valisi Osman Derya Kadıoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Çanakkale Gezisine Giden Öğrenciler Döndü

Battalgazi Belediyesi tarafından Çanakkale’ye gönderilen öğrenciler ve belediye personeli, Malatya’ya döndü.

Vali Toprak, Malatya Adına, Markasına Ve Tanıtımına Önemli Katkılar Sağlıyor

Vali Mustafa Toprak, Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş' nin başlattığı "Kumbaram Dolsun Benim de Bir Kitabım Olsun" kampanyası dâhilinde düzenlenen kumbara dağıtım programına katıldı.

Otizm'in Farkında Mısın?

Elazığ Belediyesi ve Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’ne dikkat çekmek için Kültür Park bünyesinde hizmet veren Down Cafe'de bir etkinlik düzenledi.

Başkan Yanılmaz Ataşehir Mahallesi'nde

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak maddelerin içeriğini anlatmak üzere Ataşehir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Baskilliler Derneğinden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren Baskilliler Derneği Yönetim Kurulu Vali Murat Zorluoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Birbirimizin Değerini Anlamak İçin Geç Kalmayalım

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi kadınlara yönelik yaptığı bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra kadınların sosyal hayata katılımlarını artırmak ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla programlar düzenliyor.

Toplam 71 haber.