Siyaset

Başkan Karademir'den Bimyad'a Ziyaret Başkan Karademir’den Bimyad’a Ziyaret
Başkan Samanlı'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Samanlı'dan 15 Temmuz mesajı
Ağbaba Mavi Tren Sefere Başladı Darısı Hızlı Trene Ağbaba Mavi Tren Sefere Başladı Darısı Hızlı Trene
Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bir Araya Geldi Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bir Araya Geldi
Ekonomik Kriz Buhrana Dönüştü  Ekonomik Kriz Buhrana Dönüştü 
AK Partili Çalık, Malatya'da esnafları ziyaret etti AK Partili Çalık, Malatya’da esnafları ziyaret etti
AK Parti heyetinden Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'a ziyaret AK Parti heyetinden Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’a ziyaret
Çalık: Malatya Özel Harekat Bölge Müdürlüğü Binasının ihalesi yapıldı Çalık: Malatya Özel Harekat Bölge Müdürlüğü Binasının ihalesi yapıldı
Malatya'dan İlk Seferi 13 Temmuz da Malatya’dan İlk Seferi 13 Temmuz da
Chp'den Tütün Üreticilerini Korumak İçin Araştırma Önergesi Chp’den Tütün Üreticilerini Korumak İçin Araştırma Önergesi
DEVA Partisi Battalgazi İlçe Teşkilatı Tütün Hakkında basın açıklaması yaptı DEVA Partisi Battalgazi İlçe Teşkilatı Tütün Hakkında basın açıklaması yaptı
AK Partili Çalık Verdiğimiz her sözü tek tek yerine getiriyoruz AK Partili Çalık Verdiğimiz her sözü tek tek yerine getiriyoruz
YILDIRIM: 'Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız' YILDIRIM: ‘Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız’
AK Partili Çalık: Biz yaptıklarımızla konuşuruz AK Partili Çalık: Biz yaptıklarımızla konuşuruz
AK Partili Çalık Pütürge Teksilkent ile istihdam artacak AK Partili Çalık Pütürge Teksilkent ile istihdam artacak
Memleket Partisi Malatya İl Teşkilatı Basınla Buluştu Memleket Partisi Malatya İl Teşkilatı Basınla Buluştu
AK Parti heyetinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na ziyaret AK Parti heyetinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyaret
Başkan Kiraz, AKP, çiftçiyi kaderiyle baş başa bırakıyor Başkan Kiraz, AKP, çiftçiyi kaderiyle baş başa bırakıyor
Ağbaba Hasat Başladı Zahmet Olmazsa Şu Rekolteyi Açıklayın Artık Ağbaba Hasat Başladı Zahmet Olmazsa Şu Rekolteyi Açıklayın Artık
Fendoğlu Çiftçilerin Sorunlarını Dile Getirdi Fendoğlu Çiftçilerin Sorunlarını Dile Getirdi
Siyaset Haberleri

Başkan Karademir’den Bimyad’a Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Danışmanı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Veysel Karademir 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla BİMYAD’ı Ziyaret Etti.

Başkan Samanlı'dan 15 Temmuz mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ağbaba Mavi Tren Sefere Başladı Darısı Hızlı Trene

Ağbaba; “Mavi tren sefere başladı darısı AKP Milletvekilleri tarafından yıllardır müjdelenen Yüksek Hızlı Trenin başına”

Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bir Araya Geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirerek, kendisine Kayısının ilk hasadından takdim etti.

Ekonomik Kriz Buhrana Dönüştü 

Tam Üç yıl önce, 2018 yılının Temmuz ayında, ucube tek adam rejiminin resmen yürürlüğe girmesiyle birlikte, yasadığımız ekonomik krizin şiddeti arttı. Kriz vatandaşlarımızın canını daha çok yakar hale geldi.

AK Partili Çalık, Malatya’da esnafları ziyaret etti

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da İnönü Caddesindeki esnafları ziyaret etti.

AK Parti heyetinden Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’a ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Çalık: Malatya Özel Harekat Bölge Müdürlüğü Binasının ihalesi yapıldı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Bulgurlu Mahallesindeki 2 bin dekar alana kurulacak Özel Harekat Bölge Müdürlüğü inşaatının yapım ihalesinin gerçekleştiğini ve yüklenici firmaya yer tesliminin yapıldığını açıkladı.

Malatya’dan İlk Seferi 13 Temmuz da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu 02.10.2019’da ilk olarak yazılı soru önergesi ile akabinde de TBMM Genel Kurul çalışmaları, bütçe görüşmeleri ve komisyon çalışmalarında dile getirdi

Chp’den Tütün Üreticilerini Korumak İçin Araştırma Önergesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, “yüzde yüz” yerli olan ve tek başına içim özelliğine sahip tütüne avantaj sağlayacak, üreticiyi koruyacak model ve esasların belirlenmesi ve gerekli yasal çalışmaların yapılması amacıyla Meclis araştırması açılmasını istedi.

DEVA Partisi Battalgazi İlçe Teşkilatı Tütün Hakkında basın açıklaması yaptı

DEVA Partisi Battalgazi İlçe Teşkilatı olarak basın açıklaması yapma gereği doğmuştur.

AK Partili Çalık Verdiğimiz her sözü tek tek yerine getiriyoruz

Son VagonAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 300 yataklı Battalgazi Devlet Hastanesi’nin beş yıldızlı bir konforla vatandaşlara hizmet vereceğini ifade ederek, “Verdiğimiz her sözü bir bir yerine getiriyoruz” dedi.

YILDIRIM: ‘Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız’

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, partisinin belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Partili Çalık: Biz yaptıklarımızla konuşuruz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Bizim siyasetimiz laf değil eser siyasetidir, yaptıklarımızla konuşuruz” dedi.

AK Partili Çalık Pütürge Teksilkent ile istihdam artacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının destekleriyle hayata geçirilecek Pütürge Tekstilkent Projesinin ilçede özellikle kadın ve gençlerin istihdama katılmasında öncü rol üstleneceğini söyledi.

Memleket Partisi Malatya İl Teşkilatı Basınla Buluştu

Malatya İl Kurucu Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç Malatya ve 5 İlçede şu an teşkilatlanmayı bitirdiklerini diğer ilçelerde ise çalışmaların halen devam ettiğini belirtti.

AK Parti heyetinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Kiraz, AKP, çiftçiyi kaderiyle baş başa bırakıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Kayısı’da hasat başlayalı günler oldu ama ne rekolte ne de taban fiyat açıklanmadı.

Ağbaba Hasat Başladı Zahmet Olmazsa Şu Rekolteyi Açıklayın Artık

Ağbaba, kayısı başkenti Malatya’nın doğal felaketler yetmezmiş gibi bir de AKP’nin akıl dışı politikalarıyla kayıplar yaşadığını belirterek, “Hasat başlamış ortada kayısı rekoltesi yok.Görünen o ki çiftçi ürünlerini sattıktan sonra rekolteyi açıklayacaklar” dedi.

Toplam 646 haber.