Eğitim

Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci
Sare Türkiye Birincisi Oldu Sare Türkiye Birincisi Oldu
Malatyalı Öğrenci 500 Tam Puan ile LGS'de Türkiye birincisi oldu Malatyalı Öğrenci 500 Tam Puan ile LGS'de Türkiye birincisi oldu
Rektör Karabulut Sağlık ve Sosyal Hizmetlerde Kalite Sempozyumu'nun Konuğu Oldu Rektör Karabulut Sağlık ve Sosyal Hizmetlerde Kalite Sempozyumu’nun Konuğu Oldu
Başkan Güder, Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu Başkan Güder, Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu
Başkan Güder'den Yks'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı Başkan Güder’den Yks'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı
Büyükşehir'den Üniversite Adaylarına Moral-Motivasyon Desteği Büyükşehir’den Üniversite Adaylarına Moral-Motivasyon Desteği
Karneler E-Okul Üzerinden Erişime Açıldı! Karneler E-Okul Üzerinden Erişime Açıldı!
Telafi Eğitimi Başvuru Tarihleri Belli Oldu Telafi Eğitimi Başvuru Tarihleri Belli Oldu
Başkan Güder, İlkokul Öğrencilerini Ağırladı Başkan Güder, İlkokul Öğrencilerini Ağırladı
Malatya'dan Bir Proje Teşvik Ödülü Aldı Malatya’dan Bir Proje Teşvik Ödülü Aldı
Başkan Şerifoğulları'ndan Öğrencilere Başarı Temennisi Başkan Şerifoğulları’ndan Öğrencilere Başarı Temennisi
Yüzyüze Eğitim Başlıyor Yüzyüze Eğitim Başlıyor
Üniversitemiz Sürekli Olarak Kendisini Yenilemekte ve Geliştirmektedir Üniversitemiz Sürekli Olarak Kendisini Yenilemekte ve Geliştirmektedir
Elazığ MTAL ve Necip Güngör Kısaparmak MTAL Öğrencileri Fark Yarattı. Elazığ MTAL ve Necip Güngör Kısaparmak MTAL Öğrencileri Fark Yarattı.
Şerifoğulları Sporcumuz Aliye Demirbağ'a Yürekten Başarılar Diliyorum Şerifoğulları Sporcumuz Aliye Demirbağ'a Yürekten Başarılar Diliyorum
Garajda Roket Yaptılar Garajda Roket Yaptılar
MTÜ'den Dünya'da ilk Uzun Dönem Bakımda GETAT Uygulamaları Sempozyumu MTÜ’den Dünya’da ilk Uzun Dönem Bakımda GETAT Uygulamaları Sempozyumu
Eğitim Haberleri

Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci

Malatya Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, hedeflerinin her sınıfta 25 öğrenci olmasını istediklerini belirterek “yeni yapılacak okullarımızla birlikte dersliklerde öğrenci sayısı 25 olacak” dedi.

Sare Türkiye Birincisi Oldu

Elazığlı Sare Yıldız LGS’de tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldu

Malatyalı Öğrenci 500 Tam Puan ile LGS'de Türkiye birincisi oldu

26-27 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav sonuçları açıklandı

Rektör Karabulut Sağlık ve Sosyal Hizmetlerde Kalite Sempozyumu’nun Konuğu Oldu

Uluslararası Kalite ve Akreditasyon Derneği tarafından online olarak düzenlenen Sağlık ve Sosyal Hizmetlerde Kalite Sempozyumu’na Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut katıldı.

Başkan Güder, Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Anadolu Lisesi’nin ‘Geleneksel Mezuniyet Töreni’ne katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Başkan Güder’den Yks'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek tüm öğrencilere başarı dileyerek, sınavda ilk 10 bine giren Battalgazi’deki öğrencilere, çeşitli hediyeler takdim edeceğini açıkladı.

Büyükşehir’den Üniversite Adaylarına Moral-Motivasyon Desteği

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin motivasyonlarını yükseltmek amacıyla Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.

Karneler E-Okul Üzerinden Erişime Açıldı!

Milli Eğitim Bakanlığı, e Okul üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki yaklaşık 18 milyon öğrencinin karne ve başarı belgelerinin erişime açıldığını duyurdu.

Telafi Eğitimi Başvuru Tarihleri Belli Oldu

Karnesini alan öğrenciler isteğe bağlı olarak okullarında telafi eğitimi görebilecek. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) telafi eğitimi başvurusu 21-Haziran-2 Temmuz arasında hazırlanan internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Başkan Güder, İlkokul Öğrencilerini Ağırladı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ‘Masal Sandığım’ isimli projenin mimarları olan Fırıncı İlkokulu 3.ve 4.sınıf öğrencilerini konuk etti.

Malatya’dan Bir Proje Teşvik Ödülü Aldı

TÜBİTAK 52. lise öğrencileri araştırma projeleri final yarışması sonuçlanırken Malatya'dan bir proje Türkiye ikincisi oldu. Başka bir proje ise teşvik ödülü aldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Öğrencilere Başarı Temennisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 6 Haziran Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) katılacak adaylara başarılar diledi.

Yüzyüze Eğitim Başlıyor

Bakan Selçuk, yüz yüze eğitime başlayacağını duyurdu.

Mesleki Eğitimde 1.000 Okul Projesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘Mesleki Eğitimde 1000 Okul’ projesi hayata geçirildi.Pandemi sürecinde maske dezenfektan ve hijyen malzemeleri üreterek hayati önem taşıyan İlimiz meslek liseleri de proje kapsamına alındı.

Elazığ MTAL ve Necip Güngör Kısaparmak MTAL Öğrencileri Fark Yarattı.

Elazığ MTAL ve Necip Güngör Kısaparmak MTAL Öğrencileri okullarında uygulamalı eğitim görürken, İstiklal Marşımızın Kabulünün 100.yılı etkinleri kapsamında okul atölyelerinde istiklal marşımızı okuyarak model oldular.

Şerifoğulları Sporcumuz Aliye Demirbağ'a Yürekten Başarılar Diliyorum

Milli sporcumuz ve Elazığ Belediyespor Kulübü sporcusu Aliye Demirbağ, 2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları kota puan müsabakaları kapsamında İsviçre’nin Basel kentinde yapılacak olan ‘YONEX Swiss Open 2021’ Badminton turnuvasına katıldı.

Bakanlık Maarif Müfettişlerinin Ataması İptal Edildi

TEM-SEN Kurumsal Web Sayfasında yer alan haberde; “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDA GÖREV YAPAN BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞLERİNİN ATAMASI İPTAL EDİLDİ. KILAVUZ GİBİ BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞLERİ DE YOK HÜKMÜNDE” deniyor.

Garajda Roket Yaptılar

Genç Mucitler İnovasyon merkezine dönüştürülen bir garajda Elazığlı gençler roket geliştirdiler.

Toplam 154 haber.