Yaşam

Eşi için 40 günde 20 kilo verdi Eşi için 40 günde 20 kilo verdi
Uzmanından uyarı: Yakın arkadaşlar sigara, obezite ve boşanmalara neden oluyor Uzmanından uyarı: Yakın arkadaşlar sigara, obezite ve boşanmalara neden oluyor
Ekrem Coşkun Dönerde Wilma Elles Kuyruğu Ekrem Coşkun Dönerde Wilma Elles Kuyruğu
'Sosyal medya insanları daha çok strese sokuyor' 'Sosyal medya insanları daha çok strese sokuyor'
Farkındalığa Yolculuk Projesi Farkındalığa Yolculuk Projesi
EKG Derneği Başkanı Akgün'den, Taziye Mesajı EKG Derneği Başkanı Akgün’den, Taziye Mesajı
Gazeteci Aydın Meral Vefat Etti Gazeteci Aydın Meral Vefat Etti
Demiral Ailesinin Acı Günü Demiral Ailesinin Acı Günü
Yatağınıza akıllı telefonla yatmayın Yatağınıza akıllı telefonla yatmayın
YANILMAZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ YANILMAZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Genç Çifte Mutluluklar Diliyoruz. Genç Çifte Mutluluklar Diliyoruz.
Bölgemizin Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Girmesi Bekleniyor! Bölgemizin Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Girmesi Bekleniyor!
ELAZIĞ BELEDİYESİ'NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK
Acı Kaybımız... Acı Kaybımız...
BAŞKAN YANILMAZ HEMŞERİLERİMİZE AŞURE İKRAM ETTİ BAŞKAN YANILMAZ HEMŞERİLERİMİZE AŞURE İKRAM ETTİ
Hakka Yürüyen Mevlüt Atakan ÇEÇEN kardeşimize Allah'tan (c.c) Rahmet Niyaz ediyoruz. Hakka Yürüyen Mevlüt Atakan ÇEÇEN kardeşimize Allah'tan (c.c) Rahmet Niyaz ediyoruz.
BAŞKAN YANILMAZ'DAN SERVET KABAKLI'YI ANMA MESAJI BAŞKAN YANILMAZ’DAN SERVET KABAKLI’YI ANMA MESAJI
Türk Ocakları Genel Merkezi 'Turan İçin Kurban Vakti!' diyor. Türk Ocakları Genel Merkezi; "Turan İçin Kurban Vakti!" diyor.
Avukat Mehmet Çavuşoğlu Bugün Vefat Etti Avukat Mehmet Çavuşoğlu Bugün Vefat Etti
Kosgep Bir Girişimciyi Daha İş Yeri Sahibi Yaptı Kosgep Bir Girişimciyi Daha İş Yeri Sahibi Yaptı
Yaşam Haberleri

Eşi için 40 günde 20 kilo verdi

İstanbul'da yaşayan Melahat Erol'a 20 yıl önce şeker hastalığı teşhisi konuldu. 20 yılın ardından kalp rahatsızlığıyla hastaneye kaldırılan talihsiz kadında böbrek yetmezliği hastalığının başladığı belirlendi.

Uzmanından uyarı: Yakın arkadaşlar sigara, obezite ve boşanmalara neden oluyor

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden (İAÜ) Psikiyatrist Prof. Dr. Cebrail Kısa, uzun zaman geçirilen arkadaşlara dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu. Fazla zaman geçirilen arkadaşların sigara, alkol, obezite hatta boşanmaya bile neden olabileceğini vurgulayan Prof. Dr. Kısa, 'Genelde gelişim çağında aileden destek görmeyen kişiler, arkadaşlarını rol-model alma, olumlu veya olumsuzu her davranışı kopyalama yönünde hareket eder' diye konuştu.  

Ekrem Coşkun Dönerde Wilma Elles Kuyruğu

Beyaz perdenin ve televizyon ekranlarının ünlü oyuncusu Wilma Elles, kameralara Beşiktaş Ekrem Coşkun dönerde yakalanınca showunu yaptı.

'Sosyal medya insanları daha çok strese sokuyor'

İstanbul Aydın Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi ve MEB İstanbul İl Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Yeni Medya ve Aile Çalıştayı'nın sonuç raporu yayınlandı. Raporda çarpıcı bulgulara yer verildi. Yeni medya kavramının sosyal ve kültürel hayattaki etkilerini izlemek ve değerlendirmek amacıyla düzenlenen çalıştayda; iletişim, tıp, adlî bilimler, psikiyatri, çocuk gelişimi, psikoloji ve sosyoloji gibi farklı alanlarda çalışan uzmanlar, sağlıklı veri oluşturulması amacıyla bir araya geldi. Çalıştayda; 'Yeni Medya ve Etik', 'Yeni Medya ve Bağımlılık', 'Yeni Medya ve Ebeveyn-Çocuk İlişkisi', 'Yeni Medya ve Eşler Arası İletişim', 'Yeni Medya ve Sağlık Sorunları', 'Sosyal Politikalar ve Hukuki İyileştirmeler'' olmak üzere altı başlık üzerine değerlendirmeler yapıldı.

Farkındalığa Yolculuk Projesi

(Biz bir gün değil her gün engelleri aşıyoruz.) İzmir Menemen Belediyesi Engelli Çalışma Grubunda yer alan genç sosyal çalışmacı ve işaret dili uzmanı Meryem ÇINAR, engelli ve gönüllü arkadaş ekibi ile birlikte engelli vatandaşların sorunlarına dikkat çekmek, hayatını kolaylaştırmak ve işaret dili eğitimini desteklemek amacıyla hazırladıkları ‘’Farkındalığa Yolculuk’’ adlı projesi ile birlikte bu konudaki duyarlılıklarını ortaya koydular.

EKG Derneği Başkanı Akgün’den, Taziye Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şube Müdürü Hüseyin DOĞAN Kardeşimiz Hakka Yürüdü, başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum.

Gazeteci Aydın Meral Vefat Etti

Uluova Gazetesi imtiyaz sahibi ve Hakimiyet Gazetesi ortaklarından Gazeteci Aydın Meral geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Demiral Ailesinin Acı Günü

İl Milli Eğitim Müdür Yrd., Kadim dostumuz, ağabeyimiz Vedat DEMİRAL’ın Oğlu, Elazığ Belediyesi Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Serhat DEMİRAL’ın ağabeyi, Kuveyt Türk Elazığ Şubesi Müdür Yrd. Ferhat DEMİRAL kardeşimiz, Hakk'a yürüdü.

Yatağınıza akıllı telefonla yatmayın

Dondurucu ve kasvetli bu kış günlerinde pek çok kişi kendisini keyifsiz, isteksiz, halsiz, yorgun hatta tükenmiş hissediyor.

YANILMAZ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Elazığ Belediyesi Özel Kalem Müdürü Muhammed Talha Yanılmaz’ın anneannesi Hatice Can vefat etti.

Genç Çifte Mutluluklar Diliyoruz.

EKG Derneği Elazığ Şehir Tiyatrosu genel sanat yönetmeni Oğuzhan ÇAKMAK ile Gözde GÜLER Elazığ Belediyesi Nikah Salonunda evlilik yolunda ilk imzalarını attılar.

Bölgemizin Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Girmesi Bekleniyor!

Bölgemizin 25.12.2018 Salı günü öğle saatlerinden itibaren soğuk ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin edilmektedir.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SICAK YEMEK

Elazığ Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlar için umut olmaya devam ediyor. Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan yeni uygulamayla, evlerinde yemek yapamayacak durumda olan hasta, yaşlı, engelli ya da kimsesiz vatandaşlara pazartesiden cumaya haftanın 5 günü sıcak yemek ulaştırılacak.

Acı Kaybımız...

“Ellezîne izâ esâbethum musîbetun, kâlû innâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn(râciûne).”

BAŞKAN YANILMAZ HEMŞERİLERİMİZE AŞURE İKRAM ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Muharrem ayı dolayısıyla Elazığ Belediyesi ve Anadolu Alevi Bektaşi kültürünü Tanıtma Derneği ile birlikte düzenlenen program çerçevesinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Aşure ikramında bulundu.

Hakka Yürüyen Mevlüt Atakan ÇEÇEN kardeşimize Allah'tan (c.c) Rahmet Niyaz ediyoruz.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Maarif Müfettişi Metin AKGÜN’ün dayısının oğlu olan ve İlimiz Orman Bölge Başmüdürlüğünde görev yapan, 30/08/2018 tarihinde vefat eden Mevlüt Atakan ÇEÇEN 31/08/2018 Cuma Günü ebedi istirahatgahına defin edildi.

Toplam 137 haber.