Özel Haber

Doğu Türkistan'daki İnsan Hakları İhlalleri Konusunda Basın Açıklaması Yapıldı Doğu Türkistan’daki İnsan Hakları İhlalleri Konusunda Basın Açıklaması Yapıldı
Türk Ocakları Genel Merkezinden 'Yardım Kampanyası' Türk Ocakları Genel Merkezinden ‘Yardım Kampanyası’
Başkan Akgün'den : 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Başkan Akgün’den : 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Şerifoğulları'nı Kırmadı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Şerifoğulları'nı Kırmadı
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
MHP Maarif Müfettişlerinin Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı. MHP Maarif Müfettişlerinin Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı.
Haber Ayrıntı Gazetesi Medya Ödülleri Programı Düzenleyecek Haber Ayrıntı Gazetesi Medya Ödülleri Programı Düzenleyecek
Gazi Ortaokulu'ndan Nijer'e İçme Suyu Gazi Ortaokulu'ndan Nijer'e İçme Suyu
MEHMETÇİĞİN İLERLEYİŞİ SÜRÜYOR MEHMETÇİĞİN İLERLEYİŞİ SÜRÜYOR
MARED Başkanı Kahraman'a Önemli Görev MARED Başkanı Kahraman’a Önemli Görev
Kızılelma Yolculuğu Başlıyor! Kızılelma Yolculuğu Başlıyor!
ŞEHRİN İSİMSİZ KAHRAMANLARINDAN ELAZIĞ'A ÖNEMLİ KAZANÇ ŞEHRİN İSİMSİZ KAHRAMANLARINDAN ELAZIĞ’A ÖNEMLİ KAZANÇ
Başkan Şerifoğulları'ndan ÇÖLYAK hastalarına müjde. Başkan Şerifoğulları’ndan ÇÖLYAK hastalarına müjde.
Fotoğraf Sanatçılarımız Enver Hancı ve Faruk Saylan'dan yeni hizmet… Fotoğraf Sanatçılarımız Enver Hancı ve Faruk Saylan’dan yeni hizmet…
'Furkan Dilaver ile Son Baskı' Türkiye'nin en iyi gece haber programı. “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı.
ÇOCUKLAR İÇİN GÖKTÜRKLER HİKAYE SETİ ÇOCUKLAR İÇİN GÖKTÜRKLER HİKAYE SETİ
Minik öğrenciler için uyum haftası başladı. Minik öğrenciler için uyum haftası başladı.
Asılsız ve Yalan Haber Yapanlar Adalet Önünde Hesap Verecek Asılsız ve Yalan Haber Yapanlar Adalet Önünde Hesap Verecek
PALU DERNEĞİNDEN ANLAMLI BİR ETKİNLİK DAHA PALU DERNEĞİNDEN ANLAMLI BİR ETKİNLİK DAHA
ELAZIĞDA DEPREM ELAZIĞDA DEPREM
Özel Haber Haberleri

Doğu Türkistan’daki İnsan Hakları İhlalleri Konusunda Basın Açıklaması Yapıldı

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Doğu Türkistan’daki ailesinden haber alamayan ve Çin büyükelçiliği tarafından hedef haline getirilen Prof. Dr. Abdürreşit Celil Karluk ile birlikte Türk Ocakları Genel Merkezi’nde İnsan Hakları Haftası dolayısıyla Doğu Türkistan’daki insan hakları ihlalleri konusunda basın açıklaması yaptılar.

Türk Ocakları Genel Merkezinden ‘Yardım Kampanyası’

Kış Geliyor... Türkmen kardeşlerimizin ısınma ve barınma ihtiyaçları artıyor. Türk Ocakları olarak bu kış, “TURAN ELİNE YARDIM KAMPANYASI” kapsamında Suriye’de bulunan Türkmen soydaşlarımıza yatak ve battaniye yardımı yapacağız.

Başkan Akgün’den : 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı, Metin Akgün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkan Şerifoğulları'nı Kırmadı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, Akpınar Mahallesinde mülkiyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne ait arsanın Elazığ Belediyesine devredilmesiyle ilgili talebini kırmayarak arsanın Elazığ Belediyesine devri konusunda gerekli talimatları verdi ve konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi.

Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif

07/ Kasım/2019 Cuma günü, Mübarek Mevlid Kandilidir. Harput Sancak Ailesi olarak, Mübarek Mevlid Kandilinizi tebrik eder, Cenab-ı Allah'ın bu mübarek günleri beraberce yaşamayı, tekrar nasip etmesini temenni ediyoruz.

MHP Maarif Müfettişlerinin Sorunlarını TBMM'ye Taşıdı.

MEB ve maarif müfettişlerinin sorunları TBMM gündeminde. Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, bugün TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında, Millî Eğitim Bakanlığı teftiş sistemi ve maarif müfettişlerinin sorunlarını dile getirdi.

Haber Ayrıntı Gazetesi Medya Ödülleri Programı Düzenleyecek

Elazığ'da yayın yapan Haber Ayrıntı Gazetesi, 10. Yayın Yılını Medya Ödül Törenleriyle kutlayacak. Program 2 Kasım Cumartesi günü bir otelde gerçekleştirilecek.

Gazi Ortaokulu'ndan Nijer'e İçme Suyu

Elazığ Gazi Ortaokulu öğretmen, öğrenci ve velileri bir araya gelerek Nijer’de çeşme yaptırdı.

MEHMETÇİĞİN İLERLEYİŞİ SÜRÜYOR

MEHMETÇİĞİN İLERLEYİŞİ SÜRÜYOR Milli Savunma Bakanı Akar ve komuta kademesi, Barış Pınarı Harekatı'nda gelinen son duruma ilişkin değerlendirmelerde bulundu."Harekat, planladığımız şekilde başarıyla devam ediyor" diyen Akar, şu ana kadar 342 teröristin etkisiz hale getirildiğini söyledi.

MARED Başkanı Kahraman’a Önemli Görev

Marmara Elazığlılar Derneği Başkanı, İnşaat Mühendisi Elazığlı Hemşehrimiz Mahmut Kahraman İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atık Su İnşaat Daire Başkanı olarak atandı.

Kızılelma Yolculuğu Başlıyor!

Ortaöğretimlerde tarih, edebiyat, Türkçe, Sosyal Bilgiler derslerinde ve üniversitelerimizde Tarihe, Edebiyata ilgi duyan gençlerle/ kulüplerle bir yolculuğa çıkmayı arzuluyoruz. Özellikle okullarımızda "Yazar Buluşmaları veya Kızılelma Yolculuğu" adıyla gençlerimizde KIZILELMA KUTSAL EMANET söyleşileri gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

ŞEHRİN İSİMSİZ KAHRAMANLARINDAN ELAZIĞ’A ÖNEMLİ KAZANÇ

Elazığ Belediyesi 5 aylık dönemde topladığı 60 bin ton evsel atıktan toplam 4 Milyon 881 Bin 600 Kw elektrik enerjisi üretti. Gerçekleştirilen çevresel dönüşümle 10 bin konutun enerji ihtiyacı karşılanırken, şehre 1 milyon 559 bin TL kazanç sağlandı.

Başkan Şerifoğulları’ndan ÇÖLYAK hastalarına müjde.

Elazığ Çölyak Ve Glutensiz Beslenme Derneği Başkanı Rıdvan FIRAT, Başkan Şerifoğulları’ndan ÇÖLYAK hastalarına verdiği müjdesini açıkladı.

Fotoğraf Sanatçılarımız Enver Hancı ve Faruk Saylan’dan yeni hizmet…

Fotoğraf sanatıyla yoğun bir uğraş içinde olan, eğitimci sanatçılarımız, Enver Hancı ve Faruk Saylan'dan sürpriz çalışmalar.

“Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı.

Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Malatya’da düzenlenen Altın Kayısı Ödülleri töreninde; “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi.

ÇOCUKLAR İÇİN GÖKTÜRKLER HİKAYE SETİ

Eğitimci yazar Gazi Karabulut’un ilkokullar için hazırladığı GÖKTÜRKLER hikaye seti model yayınları tarafından çıkarıldı.

Toplam 46 haber.