Bölge

Bölge Haberleri

Başkan Bükte Kadınlar Her Alanda Daha Fazla Yer Almalı

İyi Parti Battalgazi İlçe Teşkilatı ve Kadın Politikalarının ortaklaşa Malatya basınında yer alan Bayanlar ile Tanışma Toplantısı Düzenledi.

Battalgazi’deki Kültür Varlıkları Masaya Yatırıldı

Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ekim ayı toplantısı, Battalgazi Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, Battalgazi’de bulunan kültür varlıkları masaya yatırıldı.

Battalgazi’deki Stabilize Çalışmaları Sürüyor

Battalgazi Belediyesi, ilçedeki ulaşım yatırımları kapsamında Çolakoğlu ve Toygar mahallelerinde 7 kilometrelik stabilize çalışması gerçekleştirdi.

Güvenlik Korucuları İstişare Toplantısında Buluştular

Malatya Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Başkanı Cahide Yağız tarafından organize edilen Aylık olağan istişare toplantısı dernek toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Kanalboyunda Temizlik Çalışması Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından sağlıklı ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak adına temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

‘Renklerle Cumhuriyet’ İsimli Resim Yarışması Düzenliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in ilan edilişinin 98. yılı dolayısıyla ‘Renklerle Cumhuriyet’ İsimli Resim Yarışması Düzenliyor

Arslantepe’den Yenikapı’ya Malatya Tanıtım Günleri İstanbul’da Başladı

Başkan Gürkan, “İnsanlık Medeniyetinin Başladığı Destan Şehrimizden Payitahtlık Yapmış İstanbul’a Muhabbetlerimizi Sunuyoruz.”

Başkan GÜDER: ‘Tarih Başkenti Battalgazi’mizi İstanbul’a Getirdik’

Malatya'nın tarihi, turistik ve doğal güzelliklerinin yanı sıra mahalli ürünler ile lezzetlerin tanıtıldığı ‘4.Malatya Tanıtım Günleri’ etkinlikleri için açılan Battalgazi Belediyesi standını ziyaret eden misafirlerle yakından ilgilenen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Tarihi bir kapının kilidi olan Battalgazi’mizi İstanbul’a taşıdık” dedi.

Turgut Özal Üniversitesi’nde Yeni Atama

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine, daha önce Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı görevini yürüten Ömer Akkuş atandı

Hekimhan-Güvenç Mahallesi’nin Alt Yapı Sorunu Çözüldü

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kırsal mahallelerde çalışmalarına hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Semineri Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) iş birliğiyle 2021 yılı hizmet içi eğitim planı kapsamında, Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitim seminerleri sona erdi.

19 Ekim Muhtarlar Gününde Muhtarlar Buluşması Gerçekleştirildi

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Doğanşehir ilçesinde 39 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek muhtarlar gününü kutladı.

Başkan GÜDER’den Baro Başkanı'na ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen seçimin ardından Malatya Barosu Başkanlığı’na seçilen Avukat Onur Demez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarı diledi.

Kale Çileği Kadınlara ve Gençlere Gelir Kapısı Olacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Kale Kaymakamlığı, Kale Belediyesi ve Sınırlı Sorumlu 3K Kale Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ortaklığıyla hazırlanan “Kale'de Çilek Kadın Elinde Yetişecek” projesinin düzenlenen törenle imzaları atıldı.

Gençlere ERASMUS Programı Anlatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Eurodesk Temas Noktası’yla, gençleri bilgilendirmek amacıyla seminer düzenledi.

Başkan GÜDER: ‘Muhtarlarımız Bizim Baş Tacımız’

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla “En önemli paydaşlarımız ve yol arkadaşlarımız” dediği muhtarlar ve dernek başkanlarıyla bir araya gelerek, tüm muhtarların bu özel gününü kutladı.

Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

MASKİ Genel Müdürlüğüne 20 Yeni İş Makinası daha araç filosuna eklendi.

GÜRKAN: 'Muhtarlarımız Mahallelerinin En Güvenilen ve İnanılan Kişileridir.'

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Muhtarlar Günü Buluşması gerçekleştirildi.

Başkan Gürkan, Muhtarlar Günü Münasebetiyle Muhtar Derneklerini Ağırladı

Başkan Gürkan, “718 Mahallemizin Muhtarlarıyla Koordineli Bir Şekilde Çalışıyoruz”

Toplam 2575 haber.