Elazığ

İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Hizmete Açıldı İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Hizmete Açıldı
'Yepyeni Bir Şehir İnşa Ediyoruz' ‘Yepyeni Bir Şehir İnşa Ediyoruz’
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Gakgoşlara Yakışan Binalar Yapıldı' Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gakgoşlara Yakışan Binalar Yapıldı’
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esnafa Müjdeli Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Esnafa Müjdeli Haber
Bakan Kurum: 'Elazığspor için gereken adımları atacağız' Bakan Kurum: "Elazığspor için gereken adımları atacağız"
İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Açılıyor İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Açılıyor
Vali Yırık, 'Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz' Vali Yırık, 'Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz'
Açık: 'Deprem ve Pandemi Elazığ Ekonomisini Derinden Etkiledi' Açık: 'Deprem ve Pandemi Elazığ Ekonomisini Derinden Etkiledi'
Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Ocak Depremi Yıl Dönümü Mesajı Başkan Şerifoğulları’ndan 24 Ocak Depremi Yıl Dönümü Mesajı
Protokol Töreninde Bir İlk Yaşanacak Protokol Töreninde Bir İlk Yaşanacak
Reis Elazığ'ı Toparla Reis Elazığ'ı Toparla
DEVA Partisi Memur Sen'i Ziyaret Etti DEVA Partisi Memur Sen'i Ziyaret Etti
'Yapılandırma İçin Son 10 Gün' 'Yapılandırma İçin Son 10 Gün'
Elazığ'da Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kurdu Elazığ'da Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kurdu
Başkan Şerifoğulları: 'İhtiyaç Duyulan Her Bölgede Kentsel Dönüşüm Çalışmalarımız Sürüyor' Başkan Şerifoğulları: ‘İhtiyaç Duyulan Her Bölgede Kentsel Dönüşüm Çalışmalarımız Sürüyor’
Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyat ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyat ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi
Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında
Mesut TUNÇ, Lider Enerji İş Sendikası Elazığ İl Temsilcisi. Mesut TUNÇ, Lider Enerji İş Sendikası Elazığ İl Temsilcisi.
Beklenen kar yağışı başladı Beklenen kar yağışı başladı
2023 Elazığ Yılı İlan Edilsin 2023 Elazığ Yılı İlan Edilsin
Elazığ Haberleri

İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Hizmete Açıldı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Elazığ'da 225 Bin m2 alanda kurulan İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açıldı.

‘Yepyeni Bir Şehir İnşa Ediyoruz’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ Yurtbaşı Beldesinde düzenlenen deprem konutlarının anahtar teslim töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gakgoşlara Yakışan Binalar Yapıldı’

6.8 Büyüklüğündeki depremin yıldönümünde Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yıkılan bu binalar yapılır. Ama giden can geri gelmez. Fakat sizler öyle bir imani tavır ortaya koydunuz ki bize o tavırla güç verdiniz." dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Esnafa Müjdeli Haber

Halbank'ın esnaf ve sanatkarlara kullandırdığı kredilerin ilk 6 ayda ödenmesi gereken taksitleri ertelenecek.

Bakan Kurum: "Elazığspor için gereken adımları atacağız"

Şehrimize teşrif eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığspor’la ilgili taraftarları heyecanlandıran bir açıklama yaptı

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Açılıyor

Cumhurbaşkanlığı himayesinde çok sayıda kurum ve kuruluşun desteği ile Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan şehrimizin en önemli eğitim ve kültür tesisi olmaya aday İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 25 Ocak 2021 Pazartesi günü açılıyor.

Vali Yırık, 'Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz'

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 6,8 büyüklüğündeki depreminin birinci yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Açık: 'Deprem ve Pandemi Elazığ Ekonomisini Derinden Etkiledi'

Elazığ Ekonomi Platformu (ELEP) Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, 24 Ocak Elazığ Depremi’nin birinci yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Depremin ardından şehrimizde bir göç yaşandı ve bu durum Elazığ esnafını olumsuz etkiledi.

Başkan Şerifoğulları’ndan 24 Ocak Depremi Yıl Dönümü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 24 Ocak depreminin yıl dönümünde yayımladığı mesajında, “24 Ocak’ta yaşadığımız deprem felaketi, şehrimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak tarihte yerini aldı. Yaşadığımız bu felakette yaşamlarını yitiren vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum.” dedi.

Protokol Töreninde Bir İlk Yaşanacak

25 Ocak Pazartesi günü Elazığ'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılama programında bir ilk yaşanacak.

Reis Elazığ'ı Toparla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ ziyaretiyle ilgili vatandaşa beklentiniz nedir diye sorduk, vatandaş verdiği cevapla taşı gediğine koydu: Sayın Cumhurbaşkanımızdan hiçbir beklentimiz yoktur, zira kendisi üzerine düşeni yerine getirdi ve deprem anından itibaren hem devlet hem de hükümet dinamiklerini harekete geçirerek aksiyon aldı. Beklentimiz yerel aktörlerimizden. Yerel aktörlerimiz Sayın Cumhurbaşkanını yanlış brife etmesinler yeter. Biz sadece Sayın Cumhurbaşkanına haykırıyoruz:

DEVA Partisi Memur Sen'i Ziyaret Etti

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve Yönetim kurulu üyeleri, STK ziyaretlerini sürdürüyor.

'Yapılandırma İçin Son 10 Gün'

Sosyal Güvenlik Kurumunun 7256 Sayılı Kanunla yapılandırma kapsamına alınan alacakların son başvuru tarihinin dolmasına 10 gün kaldı.

Elazığ'da Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kurdu

Tüm ülkede olduğu gibi Elazığ'da da başlatılan Covid-19 Aşılma programı hakkında vatandaşlardan gelen yoğun soru ve bilgi talebi üzerine İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “ Covid -19 Aşısı Bilgilendirme Masası” kuruldu.

Başkan Şerifoğulları: ‘İhtiyaç Duyulan Her Bölgede Kentsel Dönüşüm Çalışmalarımız Sürüyor’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor.

Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyat ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde yapılan nüks (tekrarlanmış) rahim kanserinin laparoskopik cerrahi tedavisini içeren video sunumu Avrupa Jinekoloji ve Onkoloji Derneği’nin (ESGO) eğitim videoları serisine kabul edildi.

Elazığ Belediyesi Karla Mücadele İçin Görev Başında

Elazığ’da dün akşamdan itibaren etkili olmaya başlayan kar yağışına karşı Elazığ Belediyesi ekipleri, toplam 285 personelle aralıksız olarak karla mücadele çalışması gerçekleştiriyor.

Mesut TUNÇ, Lider Enerji İş Sendikası Elazığ İl Temsilcisi.

Lider Enerji İş Sendikası Genel Merkez Kararı İle Elazığ İl Temsilciliğine Mesut TUNÇ’u atadı.

Beklenen kar yağışı başladı

Gece başlayan kar yağışı nedeniyle il genelinde 88 köy yolu ulaşıma kapandı. Kapalı köy yollarını ulaşıma açmak için il özel idare ekiplerinin çalışmalarını sürdürüldüğü öğrenildi.

Toplam 1128 haber.