Elazığ

Elazığ Haberleri

Vali Toraman Alacakaya’yı Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Alacakaya İlçesi’ni ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi Güneş Enerji Santrali Elektrik Üretmeye Başladı

Elazığ Belediyesi’ne ekonomik anlamda katkı sunacak projeler arasında yer alan Güneş Enerji Santrali (GES) projesinin ilk etabı tamamlanarak faaliyete geçti.

Elazığ Belediyesi Spor Ve Yaşam Merkezleri’ne Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Spor ve Sosyal Yaşam Merkezleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

‘Şehit Fethi Sekin Külliyesi’ İnşaatında Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından şehidimiz Fethi Sekin anısına doğup büyüdüğü Baskil ilçesinin Doğancık köyünde yapımına başlanan külliye inşaatında sona gelindi.

Türkiye’de İlk Olan Davanın İlk Duruşması Yapıldı

Türkiye’de hayvanlara uygulanan kötü muamele iddiasıyla memurlar ilk kez yargılanıyor. Hukukçuların, emsal teşkil edeceğini ifade ettiği davanın ilk duruşması; Elazığ Adliye Sarayı’nda yapıldı.

Kömürhan’a Yeşil Gerdanlık

Orman Bölge Müdürlüğü, Kömürhan Köprüsü’nde ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan ağaçlandırma çalışmalarıyla Kömürhan Köprüsü yeşil gerdanlığına kavuşacak

Hilalkent Sosyal Hizmet Binası Projesi’nde Sona Gelindi

Şehri geleceğe taşımak için ulaşımdan turizme, sosyal ve kültürel projelerden altyapı çalışmalarına birçok hizmeti hayata geçiren Elazığ Belediyesi, yeni haliyle her yaştan vatandaşımıza hitap edecek "Hilalkent Sosyal Hizmet Binası"nı yakın zamanda vatandaşın hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Elazığ Yöresel Ürünleri İzmir Fuarında İlgi Gördü

“Kız Kardeşim” Projesi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı ile ilgili STK ve kurumlar tarafından İzmir’de 10 ilin katılımı ile “Yöresel Ürünler Fuarı” düzenlendi.

Tohum Desteği Verilmeye Başlandı

Elazığ Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından çiftçilere kuru fasulye, nohut ve mercimek tohumu dağıtılmaya başlandı.

Öğrencilerin Yeni Adresi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, Minik Okurlarını Ağırlıyor

Elazığ Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hizmete açılan Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, minik konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Mevsimlik Çiçek Dikimi

Şehri daha güzel bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, mevsimlik çiçek dikimleriyle şehrin dört bir yanını güzelleştiriyor.

Tekne Neden Battı?

Baskil İlçesinde bulunan, Karaleylek Kanyonları’na tahsis edilen tekne bilim insanlarını taşırken battı. Baskil İl Genel Meclis Üyesi Turgay Aksoy, teknenin bakımsızlık sonucu battığını ifade ederken görgü tanıkları teknenin ihmal sonucu battığını dile getirdiler

Başkan Şerifoğulları: 'Yönetimdeki En Önemli Çözüm Ortaklarımız Muhtarlarımızdır'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak muhtarlık müessesesinin siyasi yapı içerisinde vatandaşa en yakın birim olduğunu kaydetti.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Gürkan Ve Milletvekili Bulut Kaz Çiftliğini Gezdi

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kovancılar ilçesinde Türkiye’nin en büyük kaz üretim çiftliğini gezdi.

Üniversite Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması

Elazığ Belediyesi, daha temiz bir Elazığ için başlattığı temizlik kampanyasına bu hafta Üniversite Mahallesi ile devam etti.

Bölgenin En Büyük AVM'si ELYSIUM Açıldı

Bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan ve TETİŞ Yapı ve İnşaat tarafından hizmete sunulan ELYSIUM Park AVM'nin açılış töreni gerçekleştirildi.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının Açılışı Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Elazığ Belediyesi’nden Meme Kanseri Farkındalık Semineri

Elazığ Belediyesi "1-31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı" etkinlikleri kapsamında belediye personeline yönelik farkındalık semineri düzenledi.

Bağ Bozumu Ve Orcik Festivali’ne Start Verildi

15. Bağ Bozumu ve Orcik Festivali kapsamındaki etkinlikler Sün köyünde başlatıldı. Festivalin ilk gününde, en güzel üzüm yarışması da düzenlendi.

Toplam 1544 haber.