Elazığ

Elazığ Haberleri

Yaşar: Şehrin Geleceği İçin Değer Üretiyoruz…

Tek hedefimiz var, O da bu şehrin sosyo-ekonomik ve kültürel kalkınma ve gelişme sürecinde mazeretsiz olarak öncü olmaktır” dedi.

Elazığ Belediyesi’nin Açık Hava Sinemasına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yaz şenlikleri kapsamında geçmişi hasret ve tebessümle yad eden büyüklerimiz için bir nostalji; gençler ve çocuklarımız içinse açık havada film izleme keyfini yaşatmak adına, "Açık Hava Sinema Günleri" düzenlendi.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

'Göçmenlere Ev Verilmeyecek'

Çarşı Mahallesi Muhtarı Ahmet Aytaç, mahalle içinde ev sahiplerinin yabancılara kiraya vermeleri halinde yasal işlem başlatılacağını duyurdu.

Dünya ve Ülke Ekonomisi Dost Meclisinde Masaya Yatırıldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı MÜSİAD Elazığ Başkan Yardımcısı Nahit Çağlayan’nın ev sahipliğinde Çağlayan Plastik Fabrikasında gerçekleştirildi.

Başkan Şerifoğulları Zafran Mahallesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Zafran Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Doktor Oktay Kapan İçin İş Arkadaşları Hastane Önünde Protesto Yaptı

Bir hastanın silahlı saldırısına uğrayan Doktor Oktay Kapan için iş arkadaşları hastane önünde protesto yaptı.

Başkan ŞERİFOĞULLARI: ‘Vatandaşlarımızla Her Fırsatta Bir Araya Gelmeye Özen Gösteriyoruz’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Aksaray ve Salıbaba Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Elazığ’da Engelli Vatandaşlara Yönelik Bilgisayar Kursu

Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ücretsiz olarak açılan kurslar, uzman hocalar eşliğinde eğitimlerine devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilati, Palu İlçesini Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Genel Merkez görevlileri ile birlikte Palu’da esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunları dinledi.

Elazığ Belediyesi Kent Genelinde Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Hafta Sonu Mesaisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

TSE Başkanı Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Zülfü Altıntaş Türk Standartları Enstitüsü (TSE) 61. Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Mahmut Sami Şahin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Çaydaçıra Semt Pazarı Kısa Süre Sonra Hizmete Sunulacak

Elazığ Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Semt Pazarı’nda inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

EBEGEM’den Çocuklara Yönelik Siber Güvenlik Eğitimi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM) tarafından vatandaşlara yönelik düzenlenen seminerler devam ediyor.

‘Doğa Dostu Bisiklet Yollari’ Projesinde Çalişmalar Ilerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” projesinin çalışmaları kapsamında bisiklet yolu ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

ARSLAN, Finansmana Erişim Sorununu Bloomberg HT’de Değerlendirdi…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Bloomberg HT Televizyonu’nda Gözde Kuyumcu’nun moderatörlüğünü yaptığı Günden Kalanlar Programına konuk olarak iş dünyasının finansmana erişim sorununu değerlendirdi.

Proje Başvurusu Hazirlama Eğitimi

KOBİ’lerin yararlanıcısı olduğu Fırat Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Turizm, İhracat ve Tarımın Geliştirilmesi Finansman Desteği Programı’nın proje başvurusu hazırlama eğitimi online olarak 4 Ağustos 2022, Perşembe Günü Saat 14:00’de gerçekleştirilecektir. Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek etkinlik Ajansın youtube kanalından da takip edilebilecektir.

Gürgözeler Öncülüğünde İlçe ve Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı, İl Başkanı Servet Gürgözeler öncülüğünde ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Toplam 1992 haber.