Gündem

Ya İstifa Etmeli Ya da Özür Dilemeli Ya İstifa Etmeli Ya da Özür Dilemeli
Elazığ İl Özel İdaresi, Selin Vurduğu Arhavi'de Elazığ İl Özel İdaresi, Selin Vurduğu Arhavi’de
Bakanlıktan Destek Açıklaması Bakanlıktan Destek Açıklaması
Avrupa'dan Gelen Yardımlar Van'da  Gönülleri Fethetti Avrupa’dan Gelen Yardımlar Van’da  Gönülleri Fethetti
Başkan Güder, Basın Bayramı'nı Kutladı Başkan Güder, Basın Bayramı’nı Kutladı
Başkan Tunç'un, Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Tunç'un, Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı
Başkan Doğan'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Doğan'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı
Başkan SARAÇ'dan 24 Temmuz mesajı Başkan SARAÇ’dan 24 Temmuz mesajı
Başkan Dilek'ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı Başkan Dilek’ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Başkan Yılmaz'dan '24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı' Mesajı Başkan Yılmaz’dan ‘24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı’ Mesajı
Başkan GÜRKAN'dan 24 temmuz Gazeteciler ve basın bayramı mesajı Başkan GÜRKAN’dan 24 temmuz Gazeteciler ve basın bayramı mesajı
Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Başkan Apohan'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Apohan’dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı
Keskin, vatandaşı esnafa alışverişe, esnafı da aşı olmaya davet etti Keskin, vatandaşı esnafa alışverişe, esnafı da aşı olmaya davet etti
Başkan Gürkan'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Gürkan'dan 15 Temmuz mesajı
Başkan Şerifoğulları'ndan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı Başkan Şerifoğulları’ndan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Başkan DİLEK'ten  '15 Temmuz' Mesajı Başkan DİLEK’ten "15 Temmuz" Mesajı
ASRİAD Başkanı Yılmaz'dan 15 Temmuz Mesajı ASRİAD Başkanı Yılmaz’dan 15 Temmuz Mesajı
Milli Birlik Ve Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun Milli Birlik Ve Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun
Başkan Sadıkoğlu 15 Temmuz destanı yürekle yazıldı Başkan Sadıkoğlu 15 Temmuz destanı yürekle yazıldı
Gündem Haberleri

Ya İstifa Etmeli Ya da Özür Dilemeli

Geçen hafta sosyal medya üzerinden Ak Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan’ın gazetecilere yönelik ‘bu memleketten gidin’ açıklaması karşısında Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ İl Temsilcisi Recai Güçlü açıklama yaptı.

Elazığ İl Özel İdaresi, Selin Vurduğu Arhavi’de

Elazığ İl Özel İdaresi, Artvin’in Arhavi ilçesinde meydana gelen sel felaketinin ardından gerçekleştirilen çalışmalara destek vermek üzere bölgeye bir ekip gönderdi.

Bakanlıktan Destek Açıklaması

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Kovid-19'la mücadele sürecinde yaklaşık 7 milyon aileye 10,6 milyar lira destek sağlandığını açıkladı.

Avrupa’dan Gelen Yardımlar Van’da  Gönülleri Fethetti

Avrupa Vatan Sevdalıları’nın bir araya gelerek yaptıkları bağışlar Van Bahçesaray’da bir çok ailenin Kurban Bayram’ında yüzünü güldürdü.

Başkan Güder, Basın Bayramı’nı Kutladı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak, zor şartlarda büyük bir özveriyle kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek amacıyla gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensuplarının Basın Bayramı'nı kutladı.

Başkan Tunç'un, Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

Lider Enerji İş Sendikası Elazığ İl Başkanı Mesut TUNÇ, Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Doğan'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

Teç Sen Elazığ İl Başkanı İbrahim DOĞAN, 24 Temmuz Basın Bayramı Dolayısıyla dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan SARAÇ’dan 24 Temmuz mesajı

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet SARAÇ, basından sansürün kaldırılışının yıldönümü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, basın özgürlüğünü savunmanın meslek mensupları kadar toplumun da görevi olduğunu söyledi.

Başkan Dilek’ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Elazığ Mobilyacılar Derneği Başkanı M.Fethi Dilek, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 113. yıl dönümünde tüm basın mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını” kutladı.

Başkan Yılmaz’dan ‘24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı’ Mesajı

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, Türk Basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz´da kutlanan Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan GÜRKAN’dan 24 temmuz Gazeteciler ve basın bayramı mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak "Kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum." dedi.

Başkan Apohan’dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan 24 Temmuz Basın Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Keskin, vatandaşı esnafa alışverişe, esnafı da aşı olmaya davet etti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kurban Bayramı öncesinde il merkezindeki esnafları ziyaret ederek, vatandaşları Kurban Bayramı alışverişlerini esnaflardan yapmaya, esnafları da Covid-19 aşısı olmaya davet etti.

Başkan Gürkan'dan 15 Temmuz mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürken, 15 Temmuz mesajında, 15 Temmuz gecesi destan yazıldığını belirtti.

Başkan Şerifoğulları’ndan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Aziz milletimizin içimizdeki hainlere karşı verdiği destansı mücadele ve elde ettiği şanlı zafer, tarihe altın harflerle yazılmıştır. 15 Temmuz destanının 5. yıl dönümünde, demokrasi ve vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan DİLEK’ten "15 Temmuz" Mesajı

Elazığ Mobilyacılar Derneği Başkanı M.Fethi DİLEK 15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan darbe girişimi aziz milletimize ve bu topraklara yapılan Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük ihanetidir.

ASRİAD Başkanı Yılmaz’dan 15 Temmuz Mesajı

Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milli Birlik Ve Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun

Ülkelerin, Milletlerin tarihinde dönüm noktası olan olaylar, anlar vardır. Türkiye’nin tarihinde de pek çok dönüm noktası olan olay, Milletimizin ve ülkenin kaderini değiştiren kahramanca mücadelelerin yaşandığı günler olmuştur.

Toplam 620 haber.