Elazığ

Elazığ Haberleri

Elazığ Yeşil Bir Yaz Mevsimine Hazırlanıyor

Elazığ Belediyesi, yeşil dokunun daha sağlıklı gelişebilmesini sağlamak için şehir genelinde cadde, sokak, refüj ve parklarda ağaç budama ve çim biçme çalışmalarını sürdürüyor.

Doğa Dostu Bisiklet Yolları Projesinin İlk Etabında Çalışmalar Hızla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” çalışmaları kapsamında Malatya yolu Hazardağlı Kavşağı ile Hilalkent alt kavşağına kadar olan mesafede, karşılıklı bisiklet yolu ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Aksaray Mahallesi Yeni Yaşam Alanında Çalışmalar Hızla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokağı’nda bulunan ve zamanla kullanılamaz duruma gelen çamlık alanın yeni bir yaşam alanına dönüştürülmesine yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.

Şorşor Deresi Sorunu, Bir Türlü Çözülemiyor

Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından hazırlanan Şorşor Deresi Islah projesi, Islah çalışmalarının ödenek yetersizliği nedeniyle durdurulduğu öğrenildi.

Milletvekili Ağar’ın 5 Mayıs 2022’de Yaşanan Şiddetli Yağış ve Su Baskın Açıklaması

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın 5 Mayıs 2022’de Yaşanan Şiddetli Yağış ve Su Baskınları İle İlgili Yaptığı Açıklama

Vali Toraman Evleri Yağıştan Etkilenen Vatandaşları Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Cumhuriyet Mahallesi Akgün Sokak'ta evleri yağıştan etkilenen vatandaşları ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Bayram Konserleriyle Devam Edecek

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının sevincini paylaşmak üzere her akşam Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlediği ramazan etkinliklerine bayram konserleriyle devam edecek.

Elazığ Belediyesi Araç Filosuna 4 Otobüs Daha Ekledi

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu hizmet almaları için araç filosuna 4 otobüs daha ekledi.

Mezarlıklarda Ücretsiz Çam Fidanı ve Yasin-i Şerif Dağıtıldı

Elazığ Belediyesi, mezarlıklarımıza gereken özen ve hassasiyeti göstermek adına bayram öncesi şehir genelindeki kabristanlarda bir dizi çalışma gerçekleştirdi. İlk olarak mezarlık içi ara yollarda bakım ve düzenleme çalışmaları yapan ekipler, daha sonra bütün alanlarda yabani ot ve çevre temizliği yaptı.

YRP Genel Başkan Yardımcısı Altınöz Elazığ'da

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Altınöz ve Prof. Dr. Doğan Bekir, Elazığ’da bir otelde iftarda partililer ile bir araya geldi.

İlahi Sanatçısı Mesut Kurtis Elazığlılarla Buluştu

Elazığ Belediyesi'nin Geleneksel Ramazan Etkinlikleri'nin son gününde tasavvuf müziğinin güçlü sesi Mesut Kurtis, Elazığlılara muhteşem bir ilahi dinletisi sundu.

Başkan Görgözeler: ‘Projeye Değil Ranta Karşıyız’

İYİ Parti İl Başkanı Gürgözeler 21 Nisan tarihinde Maden ihalesinin yapılması ve Cengiz Holdinge verilmesi ile ilgili “Yanlış Hesap Bağdat’tan Döner” diyerek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Arsalan mesajında işveren olmadan işçi, işçi olmadan da işverenin tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini ifade etti…

Eşref Ziya Terzi Konseri Elazığlıları Mest Etti

Elazığ Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinliklerinin konuğu olan tasavvuf musikisinin ünlü ismi Eşref Ziya Terzi, söylediği ilahi ve ezgilerle dinleyenleri mest etti.

Milletvekili Tolga Ağar, Gençlerle İftarda Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi tarafından organize edilen "Lise Başkanları Buluşması" kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Milli Atlet AYTAR Anıldı

Elazığ’ın yetiştirdiği Millî Atletimiz Merhum Ahmet Aytar, vefâtının 30. Yıldönümü’nde Asrî Mezarlık’ta kabri başında düzenlenen bir törenle anıldı.

Elazığ Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Bayram Denetimi

Elazığ Belediyesi, vatandaşların sağlığını korumak için bayrama sayılı günler kala gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

Başkan Arslan; ‘Maden İhale Sürecindeki Haklılığımız Tescil Edilmiştir’

Maden İhale Sürecindeki Haklılığımız Bir Kez Daha Mahkeme Kararı İle Tescil Edilmiştir…

Maden Sahası İhalesi İptal Edildi

21 Nisan tarihinde ihalesi yapılan Polimetal Sahası ihalesini 2 milyar 205 milyon TL ile Port Madencilik A.Ş. firması kazandı.

Toplam 1992 haber.