Ekonomi

Şirketlere 5 maddede normalleşme tüyoları Şirketlere 5 maddede normalleşme tüyoları
'Yağlı tohumlar 'stratejik ürün' olsun üretimi ve ihracatı artıralım' 'Yağlı tohumlar 'stratejik ürün' olsun üretimi ve ihracatı artıralım'
Türkiye'de bir ilk! Asansörler ayakla çağrılacak, hava NASA sistemi ile temizlenecek Türkiye'de bir ilk! Asansörler ayakla çağrılacak, hava NASA sistemi ile temizlenecek
Bu ürünlere olan ilgi ramazanda 4 kat arttı Bu ürünlere olan ilgi ramazanda 4 kat arttı
Tarihi köşk 100 milyon liraya satışa çıkarıldı Tarihi köşk 100 milyon liraya satışa çıkarıldı
Şekerleme sektörü bayram sonrası yükselişe geçecek Şekerleme sektörü bayram sonrası yükselişe geçecek
Bahçe, balkon, terasa talep patladı Bahçe, balkon, terasa talep patladı
Kadın girişimciler koronavirüs deneyimlerini anlattı Kadın girişimciler koronavirüs deneyimlerini anlattı
İstanbul Hububat Birliği 659 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi İstanbul Hububat Birliği 659 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi
Gençler tarımsal üretimde sahaya inmeli Gençler tarımsal üretimde sahaya inmeli
'Krizden En Fazla Ulaştırma Sektörü Zarar Gördü' 'Krizden En Fazla Ulaştırma Sektörü Zarar Gördü'
'Koronavirüsle kalıcı mücadelenin yolu ilaçtan değil tarımdan geçer' 'Koronavirüsle kalıcı mücadelenin yolu ilaçtan değil tarımdan geçer'
'Yeterli bakliyatımız var, endişe etmeyin' 'Yeterli bakliyatımız var, endişe etmeyin'
İnternet alışverişlerinde kredi kartı güvenliğini sağlamanın 4 yolu İnternet alışverişlerinde kredi kartı güvenliğini sağlamanın 4 yolu
Covid-19 araştırma sonucu: Türkiye'de en çok ve en az endişe duyan bölgeler Covid-19 araştırma sonucu: Türkiye'de en çok ve en az endişe duyan bölgeler
'Salgın sürecinde gıda ve tarıma azami önem verilmeli' 'Salgın sürecinde gıda ve tarıma azami önem verilmeli'
Elazığ'a Pozitif Ayrımcılık Yapılmalı Elazığ'a Pozitif Ayrımcılık Yapılmalı
İhtiyaç sahiplerine 10 bin 'Ramazan Dayanışma Paketi' İhtiyaç sahiplerine 10 bin 'Ramazan Dayanışma Paketi'
Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği
Hava yolu şirketinden 23 Nisan çağrısı Hava yolu şirketinden 23 Nisan çağrısı
Ekonomi Haberleri

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMU THY ANKARA SEFERLERİNİ TALEP EDİYOR

Türk Hava Yolları’nın Elazığ Havaalanı’na düzenlediği seferleri azaltma kararının ardından Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç bir açıklamada bulundu.

‘’ULUSAL KIRSAL AĞ ÇALIŞTAYI’’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği öncülüğünde alanda uygulamada yer alan ve akademik katılımcıların da yer aldığı geniş tabanlı katılımlı ‘’ULUSAL KIRSAL AĞ ÇALIŞTAYI’’ 10 Ekim 2018 tarihinde Kızılcahamam Patalya Termal Otelde gerçekleştirildi.

HARPUT MÜZİĞİ KONSERİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Elazığ Belediyesi, Türk Musiki Federasyonu ile Elazığ Kültür ve Musiki Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği "Babalar Oğullar Ustalar Çıraklar Harput Müziği Konseri” hemşerilerimizden büyük ilgi gördü.

MÜSİAD “Gayrimenkul Kıymetler Borsası”nı kurdu

Gayrimenkullerin alım-satım ve kiralama gibi işlemlerinin 7/24 elektronik ortamdan yapılabilmesi, konut ve iş yeri gibi projelerle ilgili bilgilere ulaşımın kolaylaşması, yabancıya satışının artması amacıyla Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ (GABORAS) MÜSİAD tarafından kuruldu.

ELEP’ den Enflasyonla Mücadele Programı'na Tam Destek

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç, hükumetin planladığı Enflasyonla Topyekûn Mücadele programıyla ilgili olarak herkesi mücadeleye davet etti.

Elazığ’a Fuar Merkezi Müjdesi

Elazığ’ın yıllardır hayalini kurduğu Kalıcı Fuar Alanı ile ilgili beklediğimiz müjdeli haberi verdi.

BAŞKAN YANILMAZ: “ENFLASYONLA MÜCADELEDE BİZ DE VARIZ”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yerel ve ulusal basın organlarının temsilcileriyle bir araya gelerek düzenlediği basın toplantısında, Döviz kurlarında yaşanan düzensiz yükseliş ile ülkemizi darboğaza çekmek isteyen dış güçlere karşı topyekün mücadele etme kararı aldıklarını açıkladı.

KALICI FUAR ALANININ MÜJDESİNİ BEKLİYORUZ

Elazığ Ekonomi Platformu Haftalık Olağan Toplantısını Platform Üyesi Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ Şubesi Ev Sahipliğinde gerçekleştirildi.

Başkan Uzun: Enflasyonla Mücadelede Hükümetimizin Sonuna Kadar Yanındayız

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’ın salı günü açıklayacağı enflasyonla mücadele paketine ilişkin yazılı bir açıklama gerçekleştirdi.

MÜSİAD Eylül Ayı Sameks Verileri Açıklandı

MÜSİAD Eylül ayı SAMEKS verileri İstanbul’da açıklandı. Belirlenen rakamlara göre 2018 yılı Eylül ayında mevsim ve takvim etkisinden arındırılmış SAMEKS Bileşik Endeksi, bir önceki aya göre 6,6 puan azalarak 43,9 değerine geriledi.

BAŞKAN YANILMAZ: “FIRSATÇILARA GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ"

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye’nin ABD merkezli ekonomik saldırılarıyla karşı karşıya kaldığı son dönemlerde ortaya çıkan kriz fırsatçılarına karşı topyekûn bir mücadele vermek amacıyla şehrimiz ekonomisine yön veren Ticaret İl Müdürü, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürleri ile Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

BAŞKAN ARSLAN, YÜZDE 5,2 BÜYÜMEYİ DEĞERLENDİRDİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asihlan ARSLAN Türkiye ekonomisinin bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 5.2 büyümesini ekonomimiz üzerinde senaryo yazanlara verilmiş anlamlı bir cevap olarak değerlendirdi…

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMU ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç ve Platform Üyesi EMOSDER Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül İle birlikte TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanlığı Görevine seçilen Ahmet Özbay’ı ve Platform Üyesi Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak’ı ziyaret ettiler.

ELEP ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Elazığ Ekonomi Platformu Haftalık Olağan Toplantısını Platform Üyesi Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Av. Osman Avcıl’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Bor Madeni ve Kullanım Alanları Konusu Uşak’ta Ele Alındı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 99. Genel İdare Kurulu Toplantısı (GİK) , MÜSİAD Uşak Şubesi ev sahipliğinde Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

MÜSİAD Haziran Ayı SAMEKS Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Haziran ayı SAMEKS verileri açıklandı. Belirtilen rakamlara göre SAMEKS Bileşik Endeksi, bir önceki aya göre 3,5 puan artarak 54,0 değerine yükseldi ve ekonomik aktivitedeki canlılığın sürdüğüne işaret etti

Toplam 172 haber.