Ekonomi

Şirketlere 5 maddede normalleşme tüyoları Şirketlere 5 maddede normalleşme tüyoları
'Yağlı tohumlar 'stratejik ürün' olsun üretimi ve ihracatı artıralım' 'Yağlı tohumlar 'stratejik ürün' olsun üretimi ve ihracatı artıralım'
Türkiye'de bir ilk! Asansörler ayakla çağrılacak, hava NASA sistemi ile temizlenecek Türkiye'de bir ilk! Asansörler ayakla çağrılacak, hava NASA sistemi ile temizlenecek
Bu ürünlere olan ilgi ramazanda 4 kat arttı Bu ürünlere olan ilgi ramazanda 4 kat arttı
Tarihi köşk 100 milyon liraya satışa çıkarıldı Tarihi köşk 100 milyon liraya satışa çıkarıldı
Şekerleme sektörü bayram sonrası yükselişe geçecek Şekerleme sektörü bayram sonrası yükselişe geçecek
Bahçe, balkon, terasa talep patladı Bahçe, balkon, terasa talep patladı
Kadın girişimciler koronavirüs deneyimlerini anlattı Kadın girişimciler koronavirüs deneyimlerini anlattı
İstanbul Hububat Birliği 659 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi İstanbul Hububat Birliği 659 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi
Gençler tarımsal üretimde sahaya inmeli Gençler tarımsal üretimde sahaya inmeli
'Krizden En Fazla Ulaştırma Sektörü Zarar Gördü' 'Krizden En Fazla Ulaştırma Sektörü Zarar Gördü'
'Koronavirüsle kalıcı mücadelenin yolu ilaçtan değil tarımdan geçer' 'Koronavirüsle kalıcı mücadelenin yolu ilaçtan değil tarımdan geçer'
'Yeterli bakliyatımız var, endişe etmeyin' 'Yeterli bakliyatımız var, endişe etmeyin'
İnternet alışverişlerinde kredi kartı güvenliğini sağlamanın 4 yolu İnternet alışverişlerinde kredi kartı güvenliğini sağlamanın 4 yolu
Covid-19 araştırma sonucu: Türkiye'de en çok ve en az endişe duyan bölgeler Covid-19 araştırma sonucu: Türkiye'de en çok ve en az endişe duyan bölgeler
'Salgın sürecinde gıda ve tarıma azami önem verilmeli' 'Salgın sürecinde gıda ve tarıma azami önem verilmeli'
Elazığ'a Pozitif Ayrımcılık Yapılmalı Elazığ'a Pozitif Ayrımcılık Yapılmalı
İhtiyaç sahiplerine 10 bin 'Ramazan Dayanışma Paketi' İhtiyaç sahiplerine 10 bin 'Ramazan Dayanışma Paketi'
Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği
Hava yolu şirketinden 23 Nisan çağrısı Hava yolu şirketinden 23 Nisan çağrısı
Ekonomi Haberleri

MÜSİAD ELAZIĞ ZİMEM DEFTERİ UYGULAMASINI BAŞLATTI

Müstakil Sanayici ve işadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından gerçekleştirilen, Osmanlı zamanında adet haline gelmiş olan Zimem Defteri uygulamasını gündeme getirerek yeniden yaygınlaşması için çalışma başlattı.

MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Zirvesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ Şubesinin düzenlemiş olduğu Dost Meclisi Toplantısına Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Hadi Tunç, ,Gıda Tarım İl Müdürü Turan Karahan, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, TKDK İl Koordinatörü Sertaç Yılmaz Konuk Oldu.

AVŞAR, “KAYISI ÜRETİCİLERİMİZ MAĞDUR OLMAMALI”

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar bir basın toplantısı tertipleyerek kayısı üreticilerinin mağduriyetlerinin bir an evvel çözüme kavuşması lazım dedi.

MÜSTEŞAR TUNÇ: “24 HAZİRAN’DAN SONRA YATIRIMLAR ARTACAK”

Bir dizi ziyaret ve açılışlara katılmak üzere ilimizde bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Hadi Tunç, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

TARSİM Azerbaycan'a Rol Model Oluyor

Azerbaycan’a tarım sigortası alanında oluşturulmak istenen Sistem için rehberlik eden TARSİM, geçtiğimiz günlerde Tarım Sigortaları Sisteminin Kurulması Çalıştayı’na katılım sağladı.

İŞ DÜNYASI "24 HAZİRAN" SONRASINDAN UMUTLU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nden sonra Türkiye'nin hızlı bir şekilde çıkışa geçeceğini düşündüklerini söyledi.

MÜSİAD’tan Fitch’e Tepki

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Fitch'in, 24 Haziran seçimleri sonrasında Türkiye’nin para politikasının bağımsızlığının azalacağına dair iddialarını, realiteden oldukça uzak, gayriciddi ve tamamıyla politik bir açıklama olarak değerlendirdiklerini bildirdi.

Başkan Hasan Uzun,MÜSİAD Yalnızca Bir Sermaye Platformu Değil

Başkan Hasan Uzun; “MÜSİAD, bir sermaye platformu olmasının yanı sıra aynı zamanda düşünce kuruluşu gibi de hareket eden, sosyal ve kültürel derinliğe sahip köklü bir yapıdır.

Mor Reyhan İçin Kurutma Tesis Kuruluyor

Türkiye bitki çeşitliği kategorisinde Coğrafi İşaret Belgesi alan ilk ürün olan Arapgir’in Mor Reyhanı için kurutma tesisi kuruluyor.

MÜSİAD ELAZIĞ KONYA’DA TÜRKİYE –AFRİKA İLİŞKİLERİNİ KONUŞACAK

Elazığ Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği, MÜSİAD Konya Şubesinde Gerçekleştirilecek olan “Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu” Programına Katılacak.

Bakan Tüfenkci: Çifte Vergilendirme Önlenecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye-Irak 18. Dönem Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) toplantısı gerçekleştirdi.

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMU DÖNEM BAŞKANI KAMAÇ OLDU

Elazığ Ekonomi Platformu Toplantısı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Ev Sahipliğinde gerçekleşti.

Uzun NİSAN Ayı SAMEKS Verilerini Değerlendirdi

2018 yılı nisan ayı SAMEKS verileri İstanbul’da açıklandı. Belirtilen verilere göre mevsim ve takvim etkisinden arındırılmış SAMEKS Bileşik Endeksi, bir önceki aya göre 0,9 puan artarak 53,7 değerine yükseldi.

Uzun Mart Ayı SAMEKS Verilerini Değerlendirdi

2018 yılı mart ayı SAMEKS verileri İstanbul’da açıklandı. Belirtilen verilere göre mevsim ve takvim etkisinden arındırılmış SAMEKS Bileşik Endeksi, bir önceki aya göre 1,4 puan azalarak 52,8 değerine geriledi

AB’nin Vize Politikasında Değişikliğe Gitmesi Türkiye İçin Olumlu Bir Gelişme

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, AB’nin vize politikasında değişikliğe gitmesine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı .

MÜSİAD ELAZIĞ SUDAN YOLCUSU

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi ve Malatya MÜSİAD’ın düzenlemiş olduğu Sudan/Hartum iş ve kültür gezisine MÜSİAD Elazığ Şubesi 5. Dönem Başkanı Nedim Durgungül katılacak.

Toplam 172 haber.