Elazığ

Elazığ Haberleri

İcadiye Mahallesi Sosyal Hizmet Binası Açılış İçin Gün Sayıyor

Elazığ’a değer katacak projeleri bir bir hayata geçiren Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yeni yaşam alanlarını hizmete sunmaya devam ediyor.

Yeni Terminal Binasının Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın önemli projeleri arasında yer alan ve tamamlandıktan sonra şehrin çehresini değiştirecek yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali inşaatında, çalışmalar hızla ilerliyor.

Mahkeme Madenli Vatandaşları Haklı Buldu

Elazığ Maden İlçesi Çayırköy mezrasında yaşayan vatandaşlar Elazığ Cumhuriyet Savcılığı’na maden arama kaynaklı yapılan dinamit patlamalarından dolayı 30 evin zarar gördüğü ve su kaynaklarının kuruduğu ileri sürülmüştü. Mahkeme Madenli vatandaşları haklı bularak çalışmaları durdurdu.

Elazığ Belediyesi, Şorşor Deresi Üzerinde Yeni Köprü İnşa Ediyor

Elazığ Belediyesi ulaşım alanında yatırımlarını artırarak il genelinde çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ’da Düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Teni Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Elazığ Sinema Akademisi Yeni Yüzlerini Arıyor

Kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği faaliyetler ile herkesin beğenisini kazanan Elazığ Belediyesi, sanat alanında eğitim görmek isteyenler için çok önemli bir hizmete daha öncülük ediyor.

Elazığ Belediyesi’nin Organize Ettiği Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Başladı

Elazığ Belediyesi’nin organize ettiği Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Elazığ’da başladı.

HARPUT-DER, Kale Çalışmalarını İnceledi

Harput-Der Tarihi Harput Mahallesinde incelemeler yaparak Harput’un turizmde öne çıkması adına hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Elazığ Belediyesi’nin Organize Edeceği Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Elazığ Belediyesi Yol Genişletme ve Asfalt Serim Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

Telmih Dergisi 11. Uluslararası Dergi Fuarında Yerini Aldı.

Elazığ’da 6 yıldır yayım yapmakta olan Telmih Dergisi İstanbul Sirkeci Garında Düzenlenen 11. Uluslararası Dergi Fuarında Yerini Aldı.

ELAGRO A.Ş. Yatırım Süreci Başlıyor…

Elazığ tarımına yüksek katma değer sağlamak ve ilin sosyo-ekonomik kalkınmışlığına dinamik bir güç katmak hedefiyle Elazığ TSO öncülüğünde kurulan ELAGRO A.Ş. yatırım sürecini başlatıyor.

Başkan Şerifoğulları: 'Yeni Taziyeevini Hizmete Sunduk'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, il genelinde Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Elazığ Belediyesi, Pazartesi Pazarında Temizlik ve İlaçlama Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi, belirlenen program dâhilinde mahallelerde kapsamlı temizlik ve ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Elazığ Belediyesi’nin Çevre Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, 5-11 Haziran tarihleri arasında kutlanan Çevre Koruma Haftası’nda, doğayı korumak ve daha yaşanılabilir bir çevre oluşturmak için etkinliklerini sürdürüyor.

Elazığ TSO’da Sıramatik Dönemi…

Elazığ TSO’da başta üyeler olmak üzere hizmet alan toplumun tüm kesimlerinin erişimini daha kolay hale getirmek ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefiyle sıramatik sistemi uygulaması başlatıldı. Oda hizmet binası içerisinde ayrıca Üye Çalışma Odası da hizmete girdi…

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Elazığ ihracatı artarak devam ediyor…

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yayınlanan Türkiye ihracat raporda 2021 yılının ilk 5 aylık döneminde 146 milyon 788 bin Dolar ihracat yapan Elazığ, 2022 yılının ilk 5 aylık döneminde ise 167 milyon 788 bin Dolar ihracat ile yükselişini devam ettirdi. Elazığ’dan bu yıl Mayıs ayı içerisinde 29 Milyon 236 bin Dolar ihracat yapılırken 2021 yılın aynı ayında ise 16 Milyon 879 bin Dolar ihracat yapıldı…

Elazığ Belediyesi Mobil Beyaz Masa Fevzi Çakmak ve Kültür Mahallelerinde

Elazığ Belediyesi 153 Mobil Beyaz Masa; vatandaşları dinlemek, talep ve önerilerini ilgili birimlere yönlendirmek ve kısa sürede etkin sonuç sağlamak üzere mahalleleri gezmeye devam ediyor.

Toplam 2077 haber.