ASRİAD'tan Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa YENTÜR ve Başsavcılık Görevine Atanan Ömer KARİŞİT'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

PAYLAŞ
ASRİAD'tan Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa YENTÜR ve Başsavcılık Görevine Atanan Ömer KARİŞİT’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim YILMAZ ziyarette, Baro Başkanlığı´na seçilen Av. Mustafa Yentür ve yeni yönetimi kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Baro Başkanı Av. Mustafa Yentür, Başkan Yılmaz´ın nazik ziyaretine teşekkür ederek, baro çalışmalarıyla ilgili genel bilgi aktardı.

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim YILMAZ, Hakimler ve Savcılar Kurulunun 2021 Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Elazığ’a atanan Ömer Karişit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit’e yeni görevinde başarılar dilerek, ASRİAD Elazığ Şubesinin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi

Nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN