Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Battalgazi’deki Kültür Varlıkları Masaya Yatırıldı

Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ekim ayı toplantısı, Battalgazi Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, Battalgazi’de bulunan kültür varlıkları masaya yatırıldı.

Vali Toraman Alacakaya’yı Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Alacakaya İlçesi’ni ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi Güneş Enerji Santrali Elektrik Üretmeye Başladı

Elazığ Belediyesi’ne ekonomik anlamda katkı sunacak projeler arasında yer alan Güneş Enerji Santrali (GES) projesinin ilk etabı tamamlanarak faaliyete geçti.

Büyükşehir Belediyesi Kanalboyunda Temizlik Çalışması Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından sağlıklı ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak adına temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

‘Renklerle Cumhuriyet’ İsimli Resim Yarışması Düzenliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in ilan edilişinin 98. yılı dolayısıyla ‘Renklerle Cumhuriyet’ İsimli Resim Yarışması Düzenliyor

Elazığ Belediyesi Spor Ve Yaşam Merkezleri’ne Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Spor ve Sosyal Yaşam Merkezleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Arslantepe’den Yenikapı’ya Malatya Tanıtım Günleri İstanbul’da Başladı

Başkan Gürkan, “İnsanlık Medeniyetinin Başladığı Destan Şehrimizden Payitahtlık Yapmış İstanbul’a Muhabbetlerimizi Sunuyoruz.”

‘Şehit Fethi Sekin Külliyesi’ İnşaatında Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından şehidimiz Fethi Sekin anısına doğup büyüdüğü Baskil ilçesinin Doğancık köyünde yapımına başlanan külliye inşaatında sona gelindi.

Başkan GÜDER: ‘Tarih Başkenti Battalgazi’mizi İstanbul’a Getirdik’

Malatya'nın tarihi, turistik ve doğal güzelliklerinin yanı sıra mahalli ürünler ile lezzetlerin tanıtıldığı ‘4.Malatya Tanıtım Günleri’ etkinlikleri için açılan Battalgazi Belediyesi standını ziyaret eden misafirlerle yakından ilgilenen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Tarihi bir kapının kilidi olan Battalgazi’mizi İstanbul’a taşıdık” dedi.

Turgut Özal Üniversitesi’nde Yeni Atama

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine, daha önce Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı görevini yürüten Ömer Akkuş atandı

Türkiye’de İlk Olan Davanın İlk Duruşması Yapıldı

Türkiye’de hayvanlara uygulanan kötü muamele iddiasıyla memurlar ilk kez yargılanıyor. Hukukçuların, emsal teşkil edeceğini ifade ettiği davanın ilk duruşması; Elazığ Adliye Sarayı’nda yapıldı.

PTT AŞ 181’inci Yaşını Kutluyor

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT, 181’inci kuruluş yıl dönümümüzü kutluyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hekimhan-Güvenç Mahallesi’nin Alt Yapı Sorunu Çözüldü

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kırsal mahallelerde çalışmalarına hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Semineri Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) iş birliğiyle 2021 yılı hizmet içi eğitim planı kapsamında, Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitim seminerleri sona erdi.

Gürkan’dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin GÜRKAN, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebeti ile mesajı yayınladı.

Toplam 9971 haber.