Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Energon’un Uluslararası Pazardaki Yeni Yüzü: Asterion Battery

Motosiklet aküleri ve enerji depolama çözümleriyle dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan Energon, lokomotif markası Delta Battery’yi uluslararası pazara “Asterion Battery” olarak taşıma kararı aldı.

AK Partili Çalık: Arapgir’imize Doğalgazı Kavuşturacağız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya’da bu sene Yazıhan, Kuluncak ve Hekimhan’a doğalgazı getiriyoruz.

Battalgazi’deki Gül Bahçesi’nde Sona Yaklaşıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından Tandoğan Mahallesi’nde yapımı aralıksız devam eden “Gül Bahçesi Projesi”nde sona yaklaşıldı.

Dağdeviren'den suç ve suçlularla mücadelede kararlılık vurgusu

Malatya'da görev yapan gazetecilerle bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, yaptığı konuşmada, ''Kamu düzenini ve güvenliğini sağlamak suç ve suçlularla mücadele noktasındaki çalışmalarımız devam ediyor ve aralıksız devam edecektir' dedi.

Başkan Samanlı’dan İl Emniyet Müdürünü Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i makamında ziyaret etti.

Kayısı Festivali için istişare toplantısı yapıldı

25’inci Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali hazırlık çalışmaları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Noğay başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

Başkan Gürkan,  Yenilenen Horata Vatandaşlarımıza Hayırlı Olsun

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığı Horata Mesire alanında incelemelerde bulunarak, projede yer alan yenileme çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Türkiye-AB İlişkileri Açısından Etkileri

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) iş birliğiyle Malatya TSO 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda düzenlenen “Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Türkiye-AB İlişkileri Açısından Etkileri” konulu konferansa katıldı.

AGD'de Bayrak Değişimi

2011 yılı Ekim ayından bu zamana AGD Elazığ İl Başkanlığı görevini yürüten Recep Koca görevini daha önce MGV ve AGD’de gibi çeşitli kademelerde görev yapan AGD Elazığ Liseler Komisyonu Başkanı Yemliha Akyıldız’a devretti.

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolların’dan LGBT Açıklaması

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları 81 ilde eş zamanlı bir basın açıklaması gerçekleştirdiler.

GÜRKAN: İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın İlkesi Temel Şiarımızdır

Ayvalı Mahallesinde Yatırım Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

‘Malatya’dan Lapta’ya Şehirlerin Kardeşliği’

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden “MALATYA’DAN LAPTA’YA ŞEHİRLERİN KARDEŞLİĞİ” Projesi Hazırlandı

Arslan: FKA Yönetimi olarak iş dünyasının finansmanına katkı sağlamak istiyoruz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Yönetim Kurulu olarak KOBİ’lerin finansman ihtiyacına katkı sağlamak ve TRB1 Bölgesinde yatırımları özendirmek için FKA tarafından ilan edilen “KOBİ Finansman Destek Programı’nın iş dünyası için çok değerli olduğunu belirterek, sürecin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Gürkan, Büyükşehir Belediyesi Olarak Kenetleneceğiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi Yönetici kadrosu ile Belediye, İştirakler ve MASKİ personelleriyle bir araya geldi.

Altyapı Yenileme Projesinde İlk İmza Atıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Ziver İnşaat ile Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 1. Bölge Yapım İşi sözleşmesini imzaladı.

Elazığ Belediyesi, Enstrüman Kursu Açıyor

Elazığ Belediyesi; kültür ve sanat hayatını canlandırmak, müziğe ve sanata ilgi duyan gençler için yaz kursları açıyor.

Toplam 11439 haber.