Başkan DİLEK'den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Elazığ Mobilyacılar Derneği(EMOSDER)Başkanı M.Fethi DİLEK, '19 Eylül Gaziler Günü' münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

PAYLAŞ
Başkan DİLEK'den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı
Elazığ Mobilyacılar Derneği(EMOSDER)Başkanı M.Fethi DİLEK, “19 Eylül Gaziler Günü” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Başkan Dilek mesajında; “Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak, topraklarımızda huzur içerisinde yaşamamızı sağlamak için gözlerini kırpmadan, şehit olmayı göze alan gazilerimiz, bizler için her zaman gurur kaynağı olmuştur.
Bu kutsal vatan toprakları bizlere şehit ve gazilerimizin emanetidir. Bizler de onların bu kutsal emanetlerini gelecek nesillere aktarmaya devam edeceğiz. Kahraman gazilerimiz tarihin altın sayfalarına yazılan kahramanlık destanları ile hepimizin hafızasında sonsuza kadar yaşayacaktır.

Bu anlamlı gün vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli ailelerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN