Başkan Gürkan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ
Başkan Gürkan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Mesajında, 30 Ağustos’ta elde edilen bu destansı zaferin, hepimizin ortak mirası olduğuna vurgu yapan Başkan Gürkan; “Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 99. yılını coşkuyla kutluyoruz. Milletimiz, tarih boyunca bağımsızlığından ve özgürlüğünden asla taviz vermemiş bu uğurda her türlü mücadeleyi göze almıştır. 30 Ağustos’ta elde edilen bu destansı zaferle birlikte, hepimizin ortak mirası olan Cumhuriyetimizin temelleri de atılmıştır. Zaferin ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti de Milletimizin birlik ve beraberliğinin en anlamlı mesajını veren, gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel birikimiyle bölgesinin ve dünyanın ışık saçan ülkelerinden biri haline gelmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren aziz şehitlerimizi minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN