Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan KARAKUŞ; Karakoçan İlçesinde Bir Dizi Temaslarda Bulundu

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı temaslarda bulunmak üzere Karakoçan İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi’nden Aşure Günü Etkinliği

Paylaşmaya, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek isteyen Elazığ Belediyesi, Muharrem ayının 10. gününe tekabül eden Aşure günü dolayısıyla Kültür Park’ta Aşure dağıtımı gerçekleştirdi.

Sanat Sokağı’na İki Atölye Ve Bir Kütüphane Kazandırdı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sanat Sokağı’na Damascus Atölyesi, Tesbih Atölyesi ile Fotoğraf Makinesi Müzesi Kütüphanesi daha kazandırıldı.

Elazığ Belediyesi Şoför Alımı Kura Çekimi Sonuçları

Elazığ Belediyesi; personel hizmetleri bünyesinde çalıştırmak üzere daimi süre ile alımını gerçekleştireceği 10 şoför adayını, Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde noter tarafından çekilen kura ile belirledi.

Bayram Tatilinde 349 Olaya Müdahale Etti

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde toplam 349 vakaya müdahale edildi.

Başkan Koçak’dan 15 Temmuz Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Maski, Kurban Bayramı’na Hazır

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı süresince kesintisiz su temini için görevinin başında olacak. MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, bayramda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için nöbetçi ekipler oluşturduklarını söyledi.

İnönü Üniversitesinde Bayrak Uğruna Türkiye Aşkına Temalı Konferans ve Sergi

İnönü Üniversitesinde 15 Temmuz Milli Birlik Günü dolayısıyla “Bayrak Uğruna Türkiye Aşkına” temalı konferans düzenlendi.

Elazığ Belediyesi’nden Şehir Genelinde Bayram Temizliği

Elazığ Belediyesi, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala şehrin dört bir yanında bayram hazırlıklarını sürdürüyor.

Vali Şahin Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Hayırsever İşadamı Sabri Günatatarafından Eğitime 0 Destek Kampanyası kapsamında protokolü imzalanarak 24 derslikli olarak yapımı devam eden ‘Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

Şehit Özdemir ve Tekedereli İsimleri Kavşaklarda Yaşatılacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi, vatanı, bayrağı ve milleti için şahadet şerbetini içen şehitlerinin isimlerinivermiş olduğu kavşaklarda yaşatacak.

Kızılay Malatya Şube Başkanlığı’na Osman Korkut getirildi.

Yaklaşık 3 ay önce Kızılay Malatya Şube Başkanlığı’nda yapılan Olağan Genel Kurulda mevcut başkan Ramazan Soylu’nun görev süresi dolması nedeniyle, başkanlık görevine Dr. Harun KURT seçilmişti.

Polis Vatandaşı Dolandırıcılığa Karşı Bilgilendirdi

Malatya Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Vataldaşları ahte para ve dolandırıcılık konusunda bilgilendirme yapıldı.

Öğrenciler Güzel Bir Eğitim Formasyonu Kazanıyorlar

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Semt Konakları’nda başlayan Yaz Okulu öğrencilerini ve öğretmenlerini ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle verilen eğitimler hakkında sohbet etti.

Elâzığ Valisi Toraman’dan, Vali Şahin’e Ziyaret

Elâzığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Gürkan: İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın İlkesi Temel Şiarımızdır

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Darende İlçesi Ayvalı Mahallesi’ne yapılan alt ve üstyapı çalışmaları ile ilgili Yatırım Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Toplam 551 haber.