Korkutan Sessizlik

Yapılan haberlere ve tüm çağrılara rağmen halen daha Elazığspor için somut adımların atılmaması tedirginlik yaratıyor...

PAYLAŞ
Korkutan Sessizlik
Yapılan haberlere ve tüm çağrılara rağmen halen daha Elazığspor için somut adımların atılmaması tedirginlik yaratıyor...
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Transfer yasağı nedeniyle mevcut kadroyla sahaya çıktığı 2020-2021 Sezonu'nda kümede kalma yarışını kaybederek 3.Lig'e düşen Elazığspor'da, kadro ve maddi sıkıntıların yanı sıra bir de yönetim belirsizliği yaşanıyor.

7 Ağustos tarihine yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesi, elden giden oyuncular, altyapıdan takviye yapılarak başlanılan yeni sezon hazırlıkları ve daha bir dizi sorun derken son günlerde kulüp fırtına öncesi sessizliğine büründü.

ELDE OYUNCU KALMADI, YENİ TRANSFER DE YOK

Önümüzdeki sezon TFF 3.Lig 1.Grup'ta mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor'da belirsizlikler nedeniyle karamsar bir tablo yaşanıyor. Kulübün 7 Ağustos'ta yapılması planlanan olağanüstü genel kurulu, yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda 4-5 Eylül'de başlayacak yeni sezon öncesi göreve gelecek yeni yönetimin elini kolunu bağlayacak.

Kısıtlı zamanda 54 dosyayı çözüme kavuşturması gereken yeni yönetimin işi bir hayli zor olacak.  

Olağanüstü genel kurulu öncesi takımda sessizlik hakimken, bordo-beyazlılarda sözleşmesi sona eren oyunculardan birçoğu da takımdan ayrıldı.

KURTARICI ARANIYOR

Yeni sezonu hiç transfer yapamadan, hatta elindeki futbolcuları da kaybederek bekleyen Temsilcimiz Elazığspor, bir kurtarıcı arıyor.

Bordo-Beyazlı Temsilcimizin ligdeki rakipleri ise çok sayıda transfer yaparak kadrosunu güçlendirmeye devam ederken, pek çok rakip takım hazırlık kampını sürdürüyor.

Temsilcimiz Elazığspor'da kara bulutları dağıtmaya dair hiçbir adım atılmazken, takımımızın bu sezon lige tutunacak bir kadrosu bile bulunmuyor.

Takımın genel durumu taraftarın tepkisini çekerken, 7 Ağustos'ta kongrede alınacak kararlar da merakla bekleniyor.


 

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN