Türkiye Vefa-Der Kurucu Genel Başkanı Zülfü KARTAKGÜL, Yeniden Refah Partisine Geçti.

Türkiye Vefa-Der Kurucu Genel Başkanı Zülfü Kartakgül, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan Beyefendinin Genel Merkezde Düzenlenen Rozet Taktimi İle Yeniden Refah Partisine Geçti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

1984 Elazığ doğumlu olan Zülfü Kartakgül Evli ve iki çocuk babasıdır. Azerbaycan Nahcivan Devlet Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Mezun olduktan sonra Fırat Üniversitesi Müzik Ana Bilim Dalında yüksek lisans seminerini tamamlamıştır. Yüksek Lisans dönemi sosyal bilimler enstitüsü öğrenci başkanlığı görevi yürüten Kartakgül, Ayrıca Balkan üniversitesinden “Uluslar Arası Terör Güvenliği” Konulu sertifikayı almayı hak etmiştir.

Gençlik yıllarından itibaren milli görüş tabanlı siyasi ahlak ile AK Parti Gençlik kollarında çeşitli görevlerde bulunmuş ve 2015 yılında dava dostları ile birlikte ilk defa Elazığ Genel Merkezli Bir Sivil toplum kuruluşunu hayata geçirerek ülke genelinde 16 il ve 17 ilçede teşkilatlanmayı başarmıştır.

REFAH PARTİSİNİN dedelerinin partisi olduğunu ifade eden Kartakgül Milli Dirilişin Özünü ve değerlerini kaybetmiş, çizgisinden sapmış İktidar ile olamayacağını ifade ederek MİLLİ DİRİLİŞİN VE UYANIŞIN ancak davamızın özü olan MİLLİ GÖRÜŞ  hareketinin gerçek lideri olan rahmetli NECMETTİN ERBAKAN hocamızın açtığı yolda yürüyen Genel Başkanımız Sayın DR FATİH ERBAKAN Beyefendinin liderliğinde samimi Milli Görüş kadroları ile olacağını belirtti.
Şehrimize ve Ülkemize YENİDEN REFAH PARTİMİZİN bir dava neferi olarak hizmet etmenin heyecanını ve gururunu yaşadığını ifade etti.

Vefa Der Genel Başkanı Zülfü KARTAKGÜL’ün rozeti Elazığ İl Başkanı Av.Erhun KARAKUŞ ve İl Sorumlusu Av.İbrahim Gök’ün katıldığı törenle, Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN tarafından takdim edilerek hayırlı ve uğurlu olması temenni edildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN