Etiketler

Başkan Akgün’den “Mevlid Kandili” ile ilgili basın açıklaması.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı M.AKGÜN, Mevlit Kandili münasebetiyle bir tebrik mesajı yayımladı. “Rahmet peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.)’in doğumunun geçmişte olduğu gibi bugün de zulüm ve haksızlığın son bulmasına vesile olmasını niyaz ediyoruz.” diyen Akgün;

Başkan Akgün’den “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Akgün, “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Başkan Akgün’den; “Malazgirt Zaferi ve 30 Ağustos Zafer Bayramı” Açıklaması

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Akgün, Malazgirt Zaferi'nin 948. Yıldönümü, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Akgün’den Ramazan-ı Şerif Mesajı.

EKG Derneği Başkanı Metin AKGÜN; “İnfakın Kalpleri Birleştirebileceği” hususunu göz ardı etmeden, Allah’ın rızasını kazanma hedefinde, “Kardeşliğin Doğduğu, Sevgi Dolu Bir Ramazan” geçirmemiz en temel duamızdır.” Dedi.

Başkan Akgün’den Miraç Kandili Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akgün, Miraç Kandili münasebetiyle mesaj yayımladı.

Başkan AKGÜN’den; Yeni Yıl Mesajı

Başkan AKGÜN; “Farklı boyutlarıyla istiklal ve istikbal mücadelesi verdiğimiz hassas günler yaşadığımız bir süreçte, yeni bir sayfanın açılacağı, 2019 yılının milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.”

BAŞKAN AKGÜN’den : 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı, Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge Başkan Danışmanı Metin Akgün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Mesaj yayınladı.

Başkan AKGÜN’den; 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan AKGÜN; “Öğretmenler, nefisine değil, nesline hizmete adanmış bir ömrü yaşayan meslek mensuplarıdır.” “2023 Eğitim Vizyonumuzda” öğretmen olmak, ağır bir mesuliyettir…

Başkan Akgün’den; “Malazgirt Zaferi’nden, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na” Zafer Açıklaması

EKG Derneği Başkanı Akgün; “Türk milletinin asla esir edilemeyeceğini; semaları süsleyen Türk Bayrağı’nın gönderden indirilemeyeceğini ve gök kubbeyi çınlatan ezan seslerinin dindirilemeyeceğini bütün dünyaya ilan eden, namusumuzu ve mukaddes değerlerimizi düşman saldırısından kurtarmakla kalmayıp; aynı zamanda esaret altında bulunan diğer mazlum milletlere de ilham kaynağı olan, Malazgirt Zaferi’nden bugüne devam Zaferlerimiz ekseninde 30 Ağustos zaferimizi kutluyoruz.”

Başkan Akgün’den, Kudüs Basın Açıklaması

EKG Derneği Başkanı Akgün; “ABD’nin, Büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması kabul edilemez.” Dedi.

Başkan AKGÜN’den; Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü Basın Açıklaması

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin AKGÜN, “Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü kutluyoruz.”

BAŞKAN AKGÜN’DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

EKG Derneği Başkanı Metin AKGÜN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı

Başkan Akgün’den “Zeytin Dalı Harekatı” ile ilgili basın açıklaması.

“Zeytin Dalı Harekatıyla” küresel ezber bozulmuştur. Türk Milletinin varlığına, birliğine ve bekasına göz diken odaklarla, tarihi bir hesaplaşma süreci tazelenmiştir.